" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


"ЧеЗаРу" доведуть до банкрутства

08/10/08
Керівництво ВАТ "Чернігівський завод радіоприладів" ("ЧеЗаРа") зловживає службовим становищем і навмисно веде підприємство до банкрутства.

Так вважають представники словацької компанії Arca Capital, що володіє 54,33% акцій заводу.

"За останні 12 місяців продаж майна заводу за заниженими цінами призвів до втрати 24,2 млн. грн.", - повідомив уповноважений представник словацької компанії Мирослав Клука на прес-конференції в інформаційному агентстві "Інтерфакс Україна" у вівторок.

Він вказав на низку фактів, коли, наприклад, нерухомість ВАТ, зокрема, виробничі корпуси, автогараж, пожежна частина, торговельна площа в центрі Чернігова продавалися структурам, чиї засновники пов"язані з головою правління ВАТ "ЧеЗаРа" Костянтином Колісником.

При цьому, за інформацією Arca Capital, згодом частина цих площ здавалася підприємству в оренду.

Юрист словацької компанії Володимир Бакуменко згадав про угоду щодо кредитування "ЧеЗаРи" банком "Демарк", що, за його словами, надавав підприємству кошти за завищеними процентними ставками.

Arca Capital зі своєї сторони запропонувала керівництву підприємства перекредитувати заборгованість за рахунок власних коштів або сприяти перекредитуванню іншим банком, однак правління компанії відмовилося від пропозиції.

Крім того, Бакуменко назвав "незрозумілою" політику Фонда держмайна (ФДМ) України, що володіє 25%+1 акцією ВАТ "ЧеЗаРа". За його словами, незважаючи на низку зустрічей представників Фонду, правління заводу й Arca Capital, у ході яких голова ФДМ Валентина Семенюк-Самсоненко пообіцяла створити робочу групу для розслідування ситуації, що склалася, але вона таки створена не була.

Представники ФДМ також не відвідують збори акціонерів, блокуючи прийняття змін до статуту товариства й рішення питань зміни менеджменту.

"Бездіяльність ФДМ має ознаки корупції або навіть організованої злочинності", - заявив Бакуменко.


Джерело: Экономічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: