" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


"Свободівці" виступили проти рейдерського захоплення берегів Дніпра

23/01/13
КИЇВ. 23 січня. УНН. Херсонська міська організація ВО "Свобода" та представники Антонівської селищної ради організували пікетування заходів місцевої влади проти їхньої бездіяльності та покривання рейдерського захоплення берегів Дніпра. Про це УНН повідомили у прес-службі об"єднання.
  
Близько півсотні протестувальників прийшли на урочистості, які організовувала влада з нагоди 94-ї річниці Соборності України, та вимагали від влади та правоохоронних органів термінового втручання в резонансну справу.
 
"До нас по допомогу звернулися мешканці Антонівської селищної ради, які повідомили, що на території узбережжя Дніпра під виглядом укріплення берега насипають дамби і створюють собі майданчики та причали. Вони звертались у всі органи місцевого самоврядування та правоохоронні органи, але допомоги у вирішені цього питання так і не отримали. Оскільки місцева влада закриває очі на брутальні порушення законодавства, то мешканці Антонівки звернулися по допомогу до народного депутата України, уповноваженого ВО "Свобода" на Херсонщині Олега Панькевича, який взяв цю справу під особистий контроль", – зазначив голова Херсонської міської організації ВО "Свобода" Євген Матковський.
 
Джерело: "УНН"
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: