" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


"Укрнафтогаз" зриває збори акціонерів "Дніпроенерго"

10/10/08
Збори акціонерів ВАТ "Дніпроенерго", яке було призначене на 10 жовтня 2008 року, не відбулося за вини ВАТ ФК "Укрнафтогаз".

Колишній реєстратор, що позбавлений ліцензії ДКЦПФР у березні 2008 року, ініціював новий судовий розгляд в окружному адміністративному суді Києва, повідомляється в прес-релізі "Дніпроенерго".

У рамках цього судового процесу  була винесена заборона діючому реєстратору "Промінвестбанку" робити будь-які дії з ведення системи реєстру акціонерів ВАТ "Дніпроенерго", у тому числі надання реєстру для зборів.

Чинне законодавство забороняє проведення зборів без реєстру, у зв"язку з чим правління за узгодженням з наглядацькою радою змушене було перенести дату зборів, відзначається в повідомленні.

Як відзначив в.о. голови правління ВАТ "Дніпроенерго" Сергій Бедин: "Укрнафтогаз" практично заблокував діяльність вищого органа управління товариства й поставив під загрозу реалізацію інвестиційних проектів "Дніпроенерго".

Одним з центральних питань зборів було ухвалення рішення про реалізацію інвестиційних зобов"язань вугільних підприємств-інвесторів "Павлоградвугля" і "Комсомольця Донбасу", загальна сума яких становить більше 1 млрд. гривень.

Не було ухвалене рішення, на підставі якого держава, що володіє контрольним пакетом акцій, могла б одержати дивіденди від господарської діяльності товариства. Дане питання також стояло на повістці зборів, йдеться в повідомленні.

На зборах акціонерів ВАТ "Дніпроенерго" 10 жовтня 2008 року планувалося вирішити питання про затвердження фінансової звітності, нового постійного реєстратора товариства, внесення змін до установчих документів, переобрання наглядової ради й ревізійної комісії.


Джерело: Экономічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: