" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


"Укрнафтогаз" зриває збори акціонерів "Дніпроенерго"

10/10/08
Збори акціонерів ВАТ "Дніпроенерго", яке було призначене на 10 жовтня 2008 року, не відбулося за вини ВАТ ФК "Укрнафтогаз".

Колишній реєстратор, що позбавлений ліцензії ДКЦПФР у березні 2008 року, ініціював новий судовий розгляд в окружному адміністративному суді Києва, повідомляється в прес-релізі "Дніпроенерго".

У рамках цього судового процесу  була винесена заборона діючому реєстратору "Промінвестбанку" робити будь-які дії з ведення системи реєстру акціонерів ВАТ "Дніпроенерго", у тому числі надання реєстру для зборів.

Чинне законодавство забороняє проведення зборів без реєстру, у зв"язку з чим правління за узгодженням з наглядацькою радою змушене було перенести дату зборів, відзначається в повідомленні.

Як відзначив в.о. голови правління ВАТ "Дніпроенерго" Сергій Бедин: "Укрнафтогаз" практично заблокував діяльність вищого органа управління товариства й поставив під загрозу реалізацію інвестиційних проектів "Дніпроенерго".

Одним з центральних питань зборів було ухвалення рішення про реалізацію інвестиційних зобов"язань вугільних підприємств-інвесторів "Павлоградвугля" і "Комсомольця Донбасу", загальна сума яких становить більше 1 млрд. гривень.

Не було ухвалене рішення, на підставі якого держава, що володіє контрольним пакетом акцій, могла б одержати дивіденди від господарської діяльності товариства. Дане питання також стояло на повістці зборів, йдеться в повідомленні.

На зборах акціонерів ВАТ "Дніпроенерго" 10 жовтня 2008 року планувалося вирішити питання про затвердження фінансової звітності, нового постійного реєстратора товариства, внесення змін до установчих документів, переобрання наглядової ради й ревізійної комісії.


Джерело: Экономічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: