antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Андрій Портнов - НЕголовний рейдер країни.

01/09/08
Печерський районний суд визнав недостовірною заяву „регіоналки” Інни Богословської на адресу БЮТівця Андрія Портнова, коли останнього призначили на посаду голови Фонду держмайна. За словами пані Богословської „головою Фонду державного майна України не можна призначати пана, який має імідж головного рейдера країни”. Через цю заяву біло-сердешний депутат звернувся до суду. І виграв справу. 

„Регіоналка” назвала рішення суду, - за інформацією її прес-служби, - черговим обмеженням свободи слова, політичних прав і свобод людини і громадянина, наступом на вільні засоби масової інформації. Вона також наголосила: рішення направлене на пригнічення права висловлювати власні думки та надавати свою оцінку подіям і явищам у суспільстві.

„Свобода висловлювати погляди – основа демократичного суспільства. Грубе використання недобросовісними політиками нечесних судів є серйозною загрозою для свободи слова та демократії”, - цитує Богословську її прес-служба.  
Нагадаємо, в ефірі одного з провідних телеканалів Інна Богословська назвала Андрія Портнова людиною, за спиною якої - сотні рейдерських захватів.

Прес-служба АСПУ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: