antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Андрій Портнов заявляє, що рішення Одеського господарського суду про призупинення приватизації ОПЗ є незаконним і уряд його оскаржуватим?

06/05/08
"Цей позов подала громадська організація, яка має смішну назву, здається "Зеленка". Вона подала позов до Одеського господарського суду. Ви знаєте, що такі спори вирішуються виключно в окружному адміністративному суді Києва", - сказав Портнов в ефірі 5 каналу у понеділок.

Тому, за його словами, "всі судді, які причетні до блокування цього питання, будуть обов’язково притягнуті до дисциплінарної відповідальності".

Андрій Портнов
УНІАН

Портнов: якщо не складеться з політикою, буду вирощувати помідори

"Завтра відповідні подання вже поступлять до Вищої ради юстиції. Сьогодні депутати нашої політичної сили їх готують. Повірте, всі судді, які поза межами юрисдикції, яка визначена законом, будуть гратися в ці ігри, будуть притягнені до відповідальності", - додав Портнов.

Він також наголосив, що "блокування ФДМ збоку Управління державної охорони є абсолютно незаконним і також отримає свою оцінку".

"Сьогодні 50 депутатів від нашої політичної сили підписали конституційне подання до КС щодо незаконності діяльності УДО і щодо порядку призначення керівника і заступника керівника", - сказав Портнов.

Коментуючи заяву президента Віктора Ющенка про те, що він не допустить силового протистояння у ФДМ, Портнов зазначив:

"Мені сподобалася одна фраза, сказана президентом. Він сказав наступне: "Я буду стояти чітко на базі Конституції". Ви знаєте, абсолютно цинічно звучить, особливо після того, як КС розповів президенту, яким чином мати свої відносини з Кабміном".

Він також заявив, що у 2007 році президент виступав за приватизацію ОПЗ.

"Президент має звернутися до глави свого секретаріату Віктора Балоги. Він йому покаже листа, який пан Балога адресував на адресу тодішнього прем’єра Віктора Януковича, де він вимагав прямо зворотного – терміново приватизувати Одеський припортовий завод", - сказав Портнов.

"Тому нехай він проведе консультації з Балогою і нехай визначаться, нехай займуть якусь одну точку зору. Я думаю, що це вже консультанти роблять все можливе і неможливе, щоб підставити президента і зупинити залучення інвестицій на це підприємство, яке розкрадається кожен день", - додав він.

Відповідаючи на питання, що він робитиме у разі свого усунення від влади, Портнов відповів:

"Якщо я не знайду себе у політиці, я піду вирощувати помідори та інші сільськогосподарські культури".

Источник: news.1plus1.ua

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: