antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Антирейдерський союз: Ми в жалобі разом із рідними загиблих

26/12/08
Антирейдерський союз підприємців України висловлює щире співчуття рідним та близьким загиблих через вибух у житловому будинку у Євпаторії.

«Ми розділяємо ваше горе. Ми сподіваємося, що влада спроможеться знайти причини цієї трагедії й покарає тих, через чию халатність загинули безвинні люди. Сумний досвід подібних непоодиноких в Ураїні випадків підказує, що справа  сааме в халатному відношенні як до своєї справи, так і до людей, які живуть поруч», - каже директор Антирейдерського союзу підприємців України Андрій Семидідько.

Нагадаємо, що через вибух загинули 26 мешканців. Тіло останньої жертви знайдено сьогодні вранці. Працівники МНС, які безперервно працюють тут вже третю добу, кажуть: мінусова температура і завірюха ускладнюють шанси вижити людям під руїнами.

Завали розбирають майже вручну і все ще сподіваються врятувати тих, хто міг залишитися під ними. До місцевої влади звернулися пятдесят три жителі пошкодженого будинку, які тимчасово відселені в місцевий санаторій «Феміда».


Antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: