antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Банки звільняють топ-менеджмент

17/10/08
В українській банківській системі розпочалася хвиля звільнень заступників керівників банків. Зокрема, Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку повідомляє про два кадрових скорочення в найбільших фінустановах.

Наглядова рада "Приватбанку" звільнила першого заступника голови правління Юрія Смирнова, що займав цю посаду останні 3 роки. На його місце ніхто призначений не був.

А з посади заступника голови правління "Райффайзен Банку Аваль" за власним бажанням звільнена Маргарита Травкіна, яка не володіє акціями банку. Її на посаді також ніким не замінено.

Реструктуризація і скорочення, які переживають банки, очевидно, обумовлені відсутністю можливостей для розвитку. Адже кредитна стеля НБУ робить інвестиції в персонал невигідними.

Банки можуть не йти на прямі скорочення, а реструктуризувати свою структуру для стимулювання ефективности продажів.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: