antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Банкір: Ситуація в банківській системі не така вже критична

18/04/11

Сьогодні немає підстав для скептичних прогнозів щодо подальшої роботи банківської системи. Про це розповів у коментарі FINANCE.UA голова правління Юнекс банку Андрій Яцура.

"Якщо проаналізувати статистичні дані, можна відзначити, що криза має циклічність і певну амплітуду дії. Можливо, чергова криза відбудеться в одній окремій країні чи набуде світового масштабу - робити подібні прогнози - невдячна справа. Але в будь-якому випадку, я б не був так скептично налаштований", - сказав банкір.

Він зазначив, що на сьогодні у багатьох банків великий проблемний портфель і з"являються нові кредити, за якими в 2008-2010 роках підписувалися договори реструктуризації.

"І якщо з боку клієнта не було ніяких результативних дій для поліпшення ситуації, то зараз знову настає термін, коли банки змушені формувати резерви за цими портфелями. Але це ще не факт, що настане криза. Так, комусь треба тугіше затягнути ремені, продовжувати оптимізацію своїх витрат у цілому або перенести на наступний період ті з них, які дозволяють це зробити. Тобто для кожного банку - індивідуально. Але в цілому ситуація не така вже й критична, і на горизонті з"являються ті, хто потребує грошей, і ті, кому можна їх з упевненістю давати на платній і поворотній основі", - підкреслив Яцура.


Джерело: FINANCE.UA

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: