antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Банкрутів страховиків варто чекати через три місяці?

14/11/08
Вже в першому кварталі 2009 року в Україні відбудуться перші банкрутства страхових компаній.

Про це заявив голова правління СГ "ТАС" Дмитро Грицута в розмові з журналістами, повідомляє агентство "Уніан".

"Вже є низка компаній, які знаходяться на межі. Зараз компанії подали звітність тільки за 9 місяців. За цими 9 місяцями ситуація ще нормальна, навіть падіння доходів у жовтні нівелювалося доходами за третій квартал в цілому. На четвертий квартал у деяких компаній збір премій рівний нулю, при цьому виплати зростають. За моїми прогнозами, в першому кварталі 2009 року з ринку піде декілька компаній", - сказав Грицута.

Що стосується розміру компаній, які можуть опинитися на межі банкрутства, то, за його словами, йдеться про компанії із збором страхових платежів на рівні 100 млн. грн.

Грицута зазначив, що зараз страховики змушені проводити різке скорочення своїх витрат аж до зменшення зарплат співробітникам і скорочення персоналу.

Також компанії йдуть з тих сегментів страхування, в яких не вдалося вийти на достатній рівень рентабельності.


Джерело:
Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: