antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


«Беркут» заблокував Макіїввугілля

05/10/11

Група бійців спецпідрозділу міліції «Беркут» сьогодні, 4 жовтня, о 12:00 заблокувала адміністративну будівлю державного вугледобувного об`єднання «Макіїввугілля» в м. Макіївка Донецької області.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби підприємства, обнародуваному на офіційному сайті «Макіїввугілля».

«Сьогодні о 12.00 група підрозділу «Беркут» штурмувала Державне підприємство «Макіїввугілля». Дужі озброєні хлопці в камуфляжі й червоних беретах оточили адміністративну будівлю, блокували всі виходи на поверхах», - говориться в повідомленні.

За даними прес-служби, співробітники «Беркута» забезпечують прикриття в рамках процедури виїмки документів, яку здійснюють співробітники обласної прокуратури.

У будівлі блоковано близько 150 чоловік персоналу.

«Людям нічого не повідомляють, лише з чуток відомо про вилучення документів в окремих службах об`єднання», - говориться в повідомленні. 

Довідка УНІАН. До складу ДП «Макіїввугілля» входять шахтоуправління і шахти: шахта ім. В.М.Бажанова, шахта «Калинівська-Східна», шахта «Холодна Балка», шахта ім. В.І.Леніна, шахта «Чайкіно», шахта «Бутівська», шахта ім. C.М.Кірова, шахта «Ясиновська-Глибока» і шахта «Північна», а також шахтоуправління ім. Леніна і шахтоуправління «Ясиновське-Глибоке».


Джерело: «УНІАН»

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: