antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Бетонний привид на Обухівській

21/11/07


В Святошинському районі м. Києва прес – центр Антирейдерського союзу взяв до уваги справу, яка стосується безпосередньо члена «Антирейдерського союзу підприємців України». Специфіка цієї справи полягає в тому, що конфлікт відбувається між двома сусідами.

Один із сусідів - власник ПП «Центуріон», Цуканов Сергій Миколайович, вирішив побудувати на належній йому території будинок, при цьому знехтувавши правами двох інших співвласників сусідньої ділянки. Порушення полягало у зловживанні довірою: власником ПП «Центуріон» не були вказані реальні масштаби будівництва. Один із співвласників дав нотаріальну заяву (про відмову від свого права на побудову гаражу, не здогадуючись про подальші проблеми). Відзначимо, що на момент подання заяви гараж уже був побудований, тобто сусіди дійшли згоди по факту, а на папері зробили так, як вимагає закон. В цій справі є одна особливість: посвідчуючи такого роду заяву (про відмову від права побудови), нотаріус не посвідчує факту, що власник не буде будувати гараж, він засвідчує лиш те, що певна особа власноруч поставила свій підпис. В заяві був зазначений тільки підпис, не було засвідчено факту відмови. Сусід, в особі ПП «Центуріон», використав заяву (про відмову від будівництва гаражу) при узгодженні будівельної документації.

При будівництві було порушено ряд вимог: недотримана дистанція між будівлями, яка становить 2,1 метра, хоча допустима відстань 8-9 метрів; також будинок стоїть на межі ділянки, хоч мінімальна відстань від межі до найбільш виступаючої конструкції має бути 1 метр. При тому, щоб закласти фундамент, був викопаний котлован, в результаті якого 35 квадратних метрів чужої території було захоплено. Гараж, під яким утворилася яма, давши тріщини, почав зсуватися у котлован.

Атакований сусід (член Антирейдерського союзу), скасовує заяву про відмову від будівництва, таким чином вся дозвільна документація переглядається в суді. Виноситься дві ухвали: перша – 20.04.07 і друга – 20.06.07, які забороняють будівництво, але не дивлячись на це будинок візуально зростає. На момент винесення першої ухвали, був закладений лише фундамент. А хазяїн новобудови звітуючи зазначив, що будинку не існує, а фактична готовність об’єкту становить 60% !

Під час зведення будинку було захоплено 30 квадратних метрів громадської землі! Даний факт підтверджується відповідними актами.

Порушений норматив встановлений міністерством надзвичайних ситуацій - є існування пожежної небезпеки, так як недотримана відстань між будівлями. МНС виносить постанову (№118 від 21.04.07), якою забороняє будівництво доти, доки не буде усунута небезпека і проведена реконструкція новобудови. Також представники МНС двічі опломбовували щитки електроенергії. Незважаючи на це, керівництво ПП «Центуріон» ставлячи під загрозу життя будівельників наказувало їм двічі зривати пломби і продовжувати незаконне будівництво.

З свого боку прокуратура не знаходить підстав, щоб відкрити кримінальну справу.

Після винесених заборон, Цуканов С.М. частково визнав свою провину, і як наслідок зніс частину стіни, що знаходилась на межі з територією сусіда, але фундамент залишається на тому ж місці!

В решті – решт, це незаконне будівництво було зупинено лише завдяки ряду заходів, розроблених і проведених спеціалістами Антирейдерського союзу України. Бажаючі можуть пересвідчитись: будівництво зупинено!Підготував пресс-центр АСПУ
Источник: antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: