antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Безкоштовні парковки біля торгових центрів стали платними автостоянками

09/12/08
У Києві залишити машину на ніч біля торгових центрів тепер можна тільки за 10 гривень. Перед введенням оплати за нічліг для авто біля в`їздів поставили дві будки для охоронців і шлагбауми, які опускають після 22:00.

"До десятої вечора ми грошей ні з кого не беремо, - говорить охоронець Сергій. - А ось коли центр закривається і всі покупці роз`їжджаються, тоді машину можна поставити тільки за гроші. Правда, ті, хто ще вдень поставив, ночують безкоштовно, я ж не можу бігати по всьому району і шукати господаря".

Охоронці в будках з`являються тільки після 18:00. Заплатити за ніч на стоянці потрібно 10 гривень - це дешевше, ніж вартість однієї ночі в середньому на автостоянці.

Машин біля торгових центрів ночує зараз мало. Проте охоронці говорять, що це тільки початок, адже багато хто підходить, питає.

"Мене це зацікавило, на стоянках вимагають по 15-20 грн., а тут тільки 10, - говорить автовласник Сергій. - Територія добре освітлюється, охорона є".

На питання, які гарантії одержують люди, довіряючи охоронцям стоянки свої машини, вони не відповіли.


Джерело:
proUA Київ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: