antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Битва за правду чи громадський контроль за діяльністю органів виконавчої влади? (ФОТО)

30/01/13
Громадський контроль як соціальний інститут, за допомогою якого суспільство реалізує право на участь в управлінні державними справами та здійснює контроль за діяльністю органів влади - є невід’ємним атрибутом Демократії. 
Вчора, 29 січня, користуючись гарантованим Конституцією України правом, Кияни формували дорадчий орган при КМДА - Громадську раду. Близько 500 громадських організацій Києва, делегували своїх кандидатів на установчі збори з формування Громадської ради.
Начебто збори соціально розвинених громадських інституції, покликаних представляти інтереси рядових Киян - є ніщо інше як прояв самосвідомості, але під час проведення «Мирних» зборів відбулася бійка в кращих традиціях «Ради».
 
Як стало відомо, спочатку установчі збори з формування ГР при КМДА були призначені на 28 січня та згодом були перенесені на 29 січня.
28 січня відбулись Установчі збори з обрання громадської ради при КМДА, однак члени ініціативної групи, які призначили збори на цей день, не з’явилися на засідання. Головою ради було обрано "свободівця" Володимира Свентицького та визначено його заступників. Протокол із відповідними рішеннями нібито зареєстрували у КМДА, а копію протоколу передали Олександру Попову особисто в руки. 
 
29 січня, почалися другі Установчі збори, де взяли участь 442 делегата. При цьому близько 200 з них, які представляють провладно налаштовані громадські організації, змогли об"єднатися й забезпечити обрання керівництва ради. На засіданні установчих зборів були присутні всі раніше зареєстровані представники, народні депутати, їхні помічники, та навіть представники організацій, що не подавали документи.
 
Саме в цей день почалася «епічна битва за правду», яка невдовзі могла закінчитися міжнародним скандалом, адже обурена громадськість пішла за правдою до КМДА, яка «привітно та правомірно» закрила двері перед народними депутатами та громадськістю. 
 
Крім громадських активістів до будівлі адміністрації не могли зайти й іноземні дипломати, які приїхали на дипломатичний захід з нагоди річниці незалежності Індії. Близько 20 представників індійської делегації, включно з Послом Республіки Індія в Україні, чекали поки до них хтось вийде. Дипломатичні представники різних країн, зокрема США, Китаю, Росії, Туркменістану, Казахстану, Узбекистану, Ірану, Туреччини, Британії близько години стояли перед закритими дверима КМДА.
  
ФОТО:

ІА "АНТИРЕЙДЕР"
Фото: toxi4
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: