antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Боярська мерія ігнорує людей

11/11/08
Сьогодні біля стін Боярської мерії відбувся мітинг співробітників АСПУ, представників громадськості та політичних партій. Учасники вимагали від влади звернути увагу на дії члена комісії по землевпорядкуванню Скринніка О. Г., який рейдерськими методами намагається захопити земельну ділянку в центрі Боярки, її на законних підставах орендує ПП Рябоконь І.

До пікетувальників вийшов заступник мера, але роз’яснити ситуацію, що виникла із ПП Рябоконь, або відповісти на питання присутніх він не зміг.

Член комісії по землевпорядкуванню – депутат Скриннік О.Г. - пообіцяв дати інтерв’ю ІА «Antiraider», але так і не з’явився на зустріч.

Отже, порозуміння щодо ситуації, яка склалася у м. Боярка із утисками місцевих підприємців, не знайдено.

За непідтвердженою інформацією, сьогодні мер скликав позачергову сесію міської ради.

Наступна акція прямої дії запланована на 19 листопада.


Додаткові матеріали


На Хрещатику нищать майно підприємців!
ВІДЕО


Тамара Петрів,


АСПУ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: