antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Брати Клюєви купили "Промінвестбанк"?

04/11/08
Угода з купівлі-продажу контрольного пакета акцій Промінвестбанку (ПІБ, Київ) знаходиться на фінальній стадії або навіть уже відбулася.

Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" інформовані джерела.

"Імовірно, про угоду буде оголошено уже у вівторок", - сказав один зі співрозмовників агентства.

Інший нагадав, що рішення проблеми ПІБ є попередньою умовою виділення Україні кредиту Міжнародного валютного фонду, засідання ради директорів якого призначено на середу, 5 листопада.

За словами джерел, мова йде про пакет близько 70% акцій і про групу покупців, у яку, зокрема, входять співвласники великої корпорації з активами в Україні SLAV AG брати Андрій і Сергій Клюєви.

Передбачається, що після угоди буде сформовано новий склад наглядової ради і правління банку і будуть здійснені всі необхідні заходи для поновлення фінансової стабільності ПІБу.

При цьому правління банку очолить екс-голова правління Райффайзенбанку і Індекс-Банку відомий банкір Ігор Францкевич.

Зокрема, уточнило одне з джерел, повинна бути розроблена програма фінансового оздоровлення, яку має затвердити Нацбанк України. У цьому випадку він може відкликати тимчасову адміністрацію банку, після чого буде знято мораторій на задоволення вимог кредиторів і їх кошти у банку будуть розблоковані.

Інше джерело відзначило, що, за попередніми оцінками, зазначена програма з урахуванням необхідності погашення отриманого Промінвестбанком кредиту Нацбанку вимагає від інвесторів близько $2 млрд.

У цьому зв"язку він висловив думку, що група покупців повинна включати й інших учасників, крім співвласників корпорації SLAV AG.

Агентству "Інтерфакс-Україна" поки не вдалася одержати офіційного коментарю цієї інформації від Національного банку, тимчасової адміністрації ПІБ і братів Андрія і Сергія Клюєвих.

Як повідомлялося, у вересні 2008 року Промінвестбанк заявив про рейдерську атаку на нього, у результаті якої вкладники банку стали масово вилучати кошти з кредитно-фінансової установи. НБУ вирішив підтримати ПІБ: наприкінці вересня банку була відкрита річна кредитна лінія в розмірі 5 млрд грн, а вже 7 жовтня НБУ ввів тимчасову адміністрацію в Промінвестбанку.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: