antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Брати Клюєви купили "Промінвестбанк"?

04/11/08
Угода з купівлі-продажу контрольного пакета акцій Промінвестбанку (ПІБ, Київ) знаходиться на фінальній стадії або навіть уже відбулася.

Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" інформовані джерела.

"Імовірно, про угоду буде оголошено уже у вівторок", - сказав один зі співрозмовників агентства.

Інший нагадав, що рішення проблеми ПІБ є попередньою умовою виділення Україні кредиту Міжнародного валютного фонду, засідання ради директорів якого призначено на середу, 5 листопада.

За словами джерел, мова йде про пакет близько 70% акцій і про групу покупців, у яку, зокрема, входять співвласники великої корпорації з активами в Україні SLAV AG брати Андрій і Сергій Клюєви.

Передбачається, що після угоди буде сформовано новий склад наглядової ради і правління банку і будуть здійснені всі необхідні заходи для поновлення фінансової стабільності ПІБу.

При цьому правління банку очолить екс-голова правління Райффайзенбанку і Індекс-Банку відомий банкір Ігор Францкевич.

Зокрема, уточнило одне з джерел, повинна бути розроблена програма фінансового оздоровлення, яку має затвердити Нацбанк України. У цьому випадку він може відкликати тимчасову адміністрацію банку, після чого буде знято мораторій на задоволення вимог кредиторів і їх кошти у банку будуть розблоковані.

Інше джерело відзначило, що, за попередніми оцінками, зазначена програма з урахуванням необхідності погашення отриманого Промінвестбанком кредиту Нацбанку вимагає від інвесторів близько $2 млрд.

У цьому зв"язку він висловив думку, що група покупців повинна включати й інших учасників, крім співвласників корпорації SLAV AG.

Агентству "Інтерфакс-Україна" поки не вдалася одержати офіційного коментарю цієї інформації від Національного банку, тимчасової адміністрації ПІБ і братів Андрія і Сергія Клюєвих.

Як повідомлялося, у вересні 2008 року Промінвестбанк заявив про рейдерську атаку на нього, у результаті якої вкладники банку стали масово вилучати кошти з кредитно-фінансової установи. НБУ вирішив підтримати ПІБ: наприкінці вересня банку була відкрита річна кредитна лінія в розмірі 5 млрд грн, а вже 7 жовтня НБУ ввів тимчасову адміністрацію в Промінвестбанку.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: