antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Брати Клюєви не поділили хлорку

02/10/08
Депутати від Партії регіонів брати Сергій і Андрій Клюєви й Олександр Єдин запускають виробництво трихлорсилана в Запоріжжі. Хімічне виробництво буде налагоджено на базі місцевого Заводу напівпровідників, що контролюють депутати. Це підприємство куплене торік за 40 мільйонів доларів на аукціоні. Офіційно власником заводу виступає компанія "Силікон". Завод напівпровідників уже підписав контракти на постачання устаткування для випуску трихлорсилану. За словами Анатолія Мінченка, що представляє інтереси інвесторів Андрія і Сергія Клюєвих, завод купив його в німецької компанії "Центротерм" більш ніж за 100 мільйонів євро.

Однак навколо інвестпроекту уже виник конфлікт. Завод напівпровідників претендує на склади хлору, що зараз належать розташованому по сусідству державному заводові "Кремнійполімер". Цей завод теж випускає трихлорсилан. "Ми вважаємо, що в нас є переваги", - стверджує Мінченко. За його словами, раніше інвесторам не дали можливості придбати завод із усією необхідною інфраструктурою, і тепер вони змушені докуповувати склади. Глава Фонду держмайна Валентина Семенюк запропонувала двом конкуруючим підприємствам підписати угоду про спільну експлуатацію складів хлору. Вартість складу Мінченко оцінив у 7-10 мільйонів гривень. Однак, як повідомив гендиректор "Кремнійполімеру" Юрій Комаринський, його підприємству це буде невигідно, оскільки навантаження на склади збільшаться в два рази, що може призвести до екологічної катастрофи.


Джерело:
Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: