Трудовий колектив Брокбізнесбанку просить українську владу вжити всі можливі заходи з термінової стабілізації в фінустанові " />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


«Брокбізнесбанк» благає про рятування

07/03/14
Трудовий колектив Брокбізнесбанку просить українську владу вжити всі можливі заходи з термінової стабілізації в фінустанові   Про це йдеться у відкритому зверненні колективу, яку надрукував Forbes. Звернення адресоване спікеру Верховної Ради, в.о. президента Олександру Турчинову, депутатам Верховної Ради, прем"єр- міністру пану Арсенію Яценюку, голові Нацбанку Степану Кубіву.  

"До вас звертається багатотисячний колектив Брокбізнесбанку, який представлений по всій країні , враховуючи розгалужену мережу його відділень. Просимо вас вжити всіх можливих заходів з термінової стабілізації ситуації в банківській системі України і, перш за все, в Брокбізнесбанку.

Сьогодні ситуація вимагає від усіх непересічної активності. Штучно створені проблеми для такого великого банку, як Брокбізнесбанк, призведуть до негативних і несподіваних наслідків у банківському секторі та економіці України в цілому. Під загрозою баланс інтересів держави, великого бізнесу, суб"єктів підприємницької діяльності та населення в деяких обласних центрах , де банк реалізовував соціальні , інвестиційні та інші значущі проекти. Ми - велика і невід"ємна частина нашої держави.

Щодня ми виходимо на роботу у всіх куточках нашої країни. Незалежно від особистих політичних уподобань та складну ситуацію , ми виконуємо свою роботу професійно. Для багатьох наших клієнтів відділення банку вже стали «домом». При будь-яких умовах і кризових ситуаціях наш банк міцно тримався на ногах і підтримував своїх клієнтів , навіть коли нам самим було дуже важко.

До останнього часу Брокбізнесбанк мав позитивний досвід та бездоганну репутацію фінансової установи, протягом 23 років нам довіряли корпоративні клієнти , які представляли вагомі галузі економіки малий і середній бізнес, населення України. Ми - один з небагатьох банків, який має значний досвід роботи із зарплатними проектами підприємств державного сектора і робить це дуже ефективно. Ми маємо колосальний досвід роботи з такими вагомими банківськими послугами, як виплата одержувачам пенсій та соціальної допомоги, обслуговування чеків органів Державної казначейської служби України.

Сьогодні ми відчуваємо підтримку наших постійних клієнтів, які з розумінням ставляться до тимчасової ситуації, хочуть допомогти і надалі готові залишатися нашими постійними клієнтами. Банк і клієнти - це і партнери, і велика єдина родина , ми відчуваємо справжню підтримку один одного в складній ситуації. Брокбізнесбанк має великий кредитний портфель, який на початку року становив понад 26 млрд гривень. За обсягом кредитів банк займає 8 - е місце серед 180 банків України.

Серед позичальників банку - багато підприємств агропромислового сектора, а також громадяни, які за кредитні кошти придбали житло. У разі ліквідації банківської установи клієнтам сільськогосподарського сектора доведеться терміново шукати додаткові резерви або розпродавати своє майно , щоб погасити діючі кредити.

Це може бути дуже небезпечно напередодні початку посівної кампанії в Україні. Крім того, багато сімей будуть змушені достроково погасити всю суму кредиту, бо того вимагає чинне законодавство. Фактично цими діями залишаються без даху над головою сотні сімей, які вже облаштували власне житло.

Дуже просимо вас зберегти Брокбізнесбанк єдиним цілісним установою без розподілу та ліквідації . Ми, трудовий колектив, і надалі будемо виконувати свої обов"язки, обслуговувати діючих клієнтів, залучати нових, а це дає впевненість і гарантію, що банк буде працювати і далі". 
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: