antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Будівельники надавали Тимошенко нових ідей

07/11/08
Будівельники виступають із пропозицією про участь держави в добудові об`єктів житлового будівництва з готовністю не менше 40%.

Як передає кореспондент УНІАН, із такою пропозицією виступили представники будівельних організацій вчора на нараді з прем`єр-міністром Юлією ТИМОШЕНКО з питань стабілізації роботи будівельної галузі.

За словами голови Ради директорів Української будівельної асоціації Льва ПАРЦХАЛАДЗЕ, участь держави в добудові таких об`єктів, на думку будівельників, може бути забезпечена за допомогою кредитування або цільової участі.

Також, повідомив Л.ПАРЦХАЛАДЗЕ, представники будівельних компаній запропонували ввести заборону на підвищення ставок за вже виданими іпотечними кредитами й тимчасову заборону на вилучення квартир у випадку, якщо покупець не в змозі виплачувати кредит.

Крім того, будівельники запропонували ввести кримінальну відповідальність чиновників за невчасну видачу дозвільних документів для будівництва.

Також представники будівельних компаній виступили з пропозицією встановити максимальний рівень рентабельності при виробництві будматеріалів на рівні 15%.

Українську будівельну асоціацію (УБА) створено в травні 2005 року й сьогодні вона об`єднує понад 200 компаній. УБА є найбільшим в Україні об`єднанням будівельників, інвесторів і девелоперів. Місія УБА - сприяти покращенню інвестиційного клімату й розвитку будівельної галузі в Україні. Головна мета УБА - представлення і захист інтересів будівельників та інвесторів на ринку України. Л.ПАРЦХАЛАДЗЕ також є головою Ради директорів девелоперської компанії «XXI Століття».


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: