antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Бюджет заробить 9 мільярдів на шмурдяку, яким травиться молодь

25/12/08
Верховна Рада ухвалила в цілому закон "Про внесення змін до деяких законів України з питань акцизного збору".

Закон підтримали 236 депутатів.

За словами доповідача від парламентського комітету з митної політики Сергія Терьохіна, закон має принести 9,4 мільярди доходів.

"Шановні радєтєлі за соцсправедливість, цей закон дає 9,4 мільярди гривень до державного бюджету. За рахунок вас нардепи, які їздять на мерседесах", - зазначив Терьохін.

Як повідомив доповідач, Кабмін вирішив не підвищувати акцизні ставки на дизельне пальне, оскільки воно використовується в сільському господарстві.

Питання демонополізації виробництва спирту знято - державна монополія зберігається.

Ставка акцизного збору на кузови для автомобілів зменшується від пропонованої  300 євро до 100 гривень, повідомив доповідач.

Відповідно до закону, зокрема, "з 1 січня по 30 червня 2009 року ставка акцизного збору на спирт етиловий, не денатурований, з концентрацією спирту 80 об.% або більше; спирт етиловий та інші спиртові дистиляти та спиртні напої, одержані шляхом перегонки, денатуровані, будь-якої концентрації, становитиме 27 гривень за 1 літр 100-відсоткового спирту".

Ставка акцизного збору на пиво із солоду становитиме 0,34 гривні за 1 літр

Як заявив Терьохін під час доповіді, "перлини виробної галузі України, які виробляють наші марочні вина, цим законом захищені". "Йдеться про порошкове вино, чим травиться наша молодь", - пояснив депутат, хто постраждає від закону.

Натомість комуністи відмовились голосувати за закон, заявивши, що це "спроба за рахунок споживача наповнювати бюджет, а прибутки залишати власникам. Дірки залатати за рахунок тих, хто звільняють з роботи, відправляють у відпустки".


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: