antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


БЮТ надав докази, що СБУ бреше

10/10/08
БЮТ надав докази, що СБУ бреше

СБУ продовжує поширювати неправдиву інформацію щодо народного депутата Андрія Портнова.

Про це заявляє прес-служба БЮТ.

У відповідь на заяву Служби безпеки України про те, що Шевченківський районний суд Києва начебто не задовольнив позов народного депутата України Андрія Портнова до СБУ, БЮТ заявляє, що дана інформація не відповідає дійсності.

«У повідомленні, поширеному Службою безпеки України, має місце грубе перекручування фактів, яке має на меті відволікти увагу громадськості від чергового доведеного судом факту поширення СБУ недостовірної інформації щодо народного депутата. Замість того, щоб виконати рішення суду та спростувати наклепницьку інформацію, підопічні пана Наливайченка продовжують поширювати брехню. Для працівників Служби, які ще не встигли ознайомитися з рішенням суду, наводимо його копію», - йдеться у повідомленні прес-служби БЮТ.

«Не відповідає дійсності також інформація про начебто існуючу кримінальну справу щодо хабарництва, у якій фігурує прізвище Портнова.

На підтвердження цього наводимо копію листа заступника голови СБУ М. Герасименка, у якому Служба безпеки України спростовує всі звинувачення на адресу народного депутата Андрія Портнова та називає їх непорозумінням», - йдеться у заяві прес-служби.

БЮТ закликає Службу безпеки України надалі відмовитися від поширення неправдивих повідомлень, які принижують честь та гідність громадян, та зайнятися виконанням свої безпосередніх обов"язків.


Джерело: Газета по-українськи
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: