" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Через рішення суду чернігівська родина змушена переселитися у... курник

23/07/10
Спати у колишньому курнику і на його горищі, "ходити" у власний будинок через вікно ось уже два тижні змушена родина Барташів із Чернігова, в якій виховується двоє малолітніх дітей - 3-річний хлопчик і 8-річна дівчинка. Терпіти такі незручності люди змушені через рішення суду, який, ділячи спадщину, віддав їм дві не з"єднані між собою кімнати всередині будинку, а коридор із вхідними дверима, кухню і навіть перехняблений нужник у дворі - родичам, які тут не проживають і ніколи не жили.

Як розповіла кореспонденту УКРІНФОРМу Світлана Барташ, за будинок покійної матері її тесть із сестрою почали судитися у 2007 році. Відтак сестрі дісталося дві третини помешкання (свою частку їй віддала друга сестра), а братові з родиною - одна третина. Рішення Деснянського райсуду від 1 липня 2008 року згодом було підтверджене Апеляційним і Верховним судами.

Усе б, може, нічого, якби судові виконавці не забили дошками вхідні двері. Пробивати ж інший вхід можна тільки через котельню, для чого треба змінювати план газифікації помешкання і переставляти невідомо куди котел. Це, у свою чергу, неможливо без згоди співвласників будинку, які й без того відключили газ - їм бо він не потрібен.

Барташі варять їсти на електроплиті у сараї. Як жити далі - не знають. З родичами порозуміння немає, а юристи розводять руками. За словами Світлани Барташ, знайомлячись зі справою, адвокати знаходять безліч порушень, допущених експертною комісією при поділі будинку, а також суддями та судовиконавцями. Так, наприклад, якщо вже неможливо було зробити коридор і кухню спільними, то при поділі житлової площі мало бути передбачено перепланування газифікації та електропостачання зі встановленням окремих лічильників.

У службі у справах дітей Деснянського райвиконкому м. Чернігів, звідки приходили дивитися на умови проживання малолітніх Барташів, кажуть, що нічим не можуть зарадити. Єдине - це відправити на відпочинок школярку. Як і де діти зимуватимуть - це, мовляв, вже проблема батьків, які, по суті, стали безхатченками із законною реєстрацією.


Джерело:
УкрИнформ

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: