Чи можна конкурувати з КП???
21/08/09 |
|
В другій половині дня 20-го серпня 2009 року в м. Києві біля станції метро «Харківська» близько восьмидесяти працівників
Головного управління контролю за благоустроєм міста Києва в супроводі бійців Беркута за лічені хвилини знищили десятки торгівельних місць на місцевому ринку. Крім знищення майна, відповідальні за благоустрій Києва та бійці Беркуту вдались до застосування фізичної сили проти тих підприємців, які робили спроби захистити свою Власність. Запорукою успіху даної «операції з благоустрою» була її несподіваність, адже підприємці, які сплачували по три тисячі гривень в рік за оренду кожного торгівельного місця, не сподівались, що у вартість оренди включено і можливість знищення їх майна. Адже при проведенні «благоустрою» уповноважені працівники Головного управління діяли дуже швидко – більшість підприємців навіть не встигли забрати товар, який знаходився на торгівельних місцях.
Звісно, не будемо братися засуджувати сторони даного конфлікту, адже функцію правосуддя, згідно Конституції України, покладено виключно на суди. І, можливо, саме судам доведеться розглядати позови підприємців щодо законності їх підприємницької діяльності на території, яка була «благоустроєна». Те, що приватна власність недоторканна та Кримінальним кодексом передбачене покарання за «умисне знищення майна», навряд чи змусить правоохоронні органи порушити хоч одну кримінальну справу по цих подіях. Досвід протистояння підприємців з місцевими органами влади свідчить, що всі претензії підприємців будуть переведені правоохоронцями виключно в площину господарсько-правових спорів.
Про те, що місцева влада має зацікавленість не просто у проведенні «благоустрою території», а веде вкрай некоректну конкурентну боротьбу свідчить той факт, що неподалік Підприємство Київради зводить свій торгівельний павільйон.
Звісно, підприємцям, які в час економічної нестабільності зазнають значних збитків, не до снаги боротися із свавіллям влади і такі «благоустрої» не сприятимуть прибутковості підприємницької діяльності.
Слід наголосити на тому, що підвищена активність по аналогічному «проведенню благоустрою» спостерігається і в інших районах міста Києва. (див. відео). Враховуючи, що багато ринків в місті не мають правильно оформленої дозвільної документації (що, в свою чергу, не заважає адміністраціям таких ринків регулярно брати з підприємців орендну плату) не складно передбачити, що місцева влада продовжуватиме впорядковувати території на свій розсуд, не зважаючи на підприємців та їх права.
Очевидним є той факт, що такі кричущі порушення права Власності, які дозволяють собі представники органів влади можливі лише в умовах беззахисності та відсутності єдності в лавах підприємців.
Вже Давно винайдено ефективну форму протидії владному свавіллю – «спільна загроза – спільна протидія». Підприємцям необхідно визнати себе Власниками. Обєднавшись, застосовувати розроблені та дієві системи колективної безпеки підприємців!!!
Источник : antiraider.ua