Триває конфлікт за нежиле підвальне приміщення (вул Хрещатик 29/1), між представниками київською влади, очолюваною Черновецьким Л.М. та колективом ТОВ „Ожерелья Славутича”." />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Чи потрібні київській мерії 40 квадратних метрів?

30/11/07

Триває конфлікт за нежиле підвальне приміщення (вул Хрещатик 29/1), між представниками київською влади, очолюваною Черновецьким Л.М. та колективом ТОВ „Ожерелья Славутича”.

Суть конфлікту: в останнє термін оренди підприємству „Ожерелья Славутича”, було продовжено Рішенням Київської міської ради від 23.06.2006 року, на 2,5 місяці. В подальшому, Головне управління комунальної власності відмовляє колективу ТОВ „Ожерелья Славутича”. у продовженні оренди приміщення.

У орендодавця (КП „Київжитлоспецексплуатація”) не виникало жодних зауважень щодо порядку та умов використання приміщення ТОВ „Ожерелья Славутича”, оскільки дане підприємство на протязі 10 років вчасно сплачувало орендну плату. Також за власний рахунок раз на два роки проводились ремонтні роботи. Основною затратною частиною ремонту була гідроізоляція стіни по всьому периметру (виною того є плавуни). Була установлена складна та недешева система вентиляції.

Без будь – яких попереджень, КП „Київжитлоспецексплуатація” подало позов до суду, про виселення ТОВ „Ожерелья Славутича” із вказаного приміщення. Але – без попереднього позову по суті орендних відносин.

Ситуація на даний момент: В четвер, 22.11.2007 року, до керівництва ТОВ „Ожерелья Славутича” прийшло 10 чоловік, що заявили себе, як комісію з відділу по виселенню. Останні, за свої кошти, навіть викликали евакуатор, щоб відтягнути автомобіль директора, який загороджував прохід до чорного ходу приватизованого приміщення, аби через нього потрапити до підвалу. Все ж, того дня спробу виселення було зупинено.

Наступного дня, потерпілий власник звернувся у відділ по виселенню зі скаргою, про намагання незаконного проникнення його представників у підвал. Але встановити прізвища „візитерів” так і не вдалося.

Колектив ТОВ „Ожерелья Славутича” у пошуках захисту своїх прав, звернувся до ГО „Антирейдерський союз підприємців України”, подавши заяву про вступ. Фахівцями Антирейдерського Союзу було сплановано та проведено ряд заходів, що зупинили незаконні дії. Ведеться робота по вирішенню конфлікту, суто у рамках чинного законодавства.

За інформацією, наступна спроба захопити конфліктне приміщення відбудеться у пятницю, 30 листопада, між 14.00 та 17.00 год.

Прес - центр Антирейдерського Союзу

Источник: antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: