antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Чи зможе розпустити свої крила «Чайка»?

14/11/07


 ANTIRAIDER.org

Територія, на якій розташований авто гаражний кооператив „Чайка”(туди входять біля 120 чоловік), знаходиться по вулиці вул. Новокостянтинівська, 1-В, раніше була в користуванні Київського меблевого комбінату (КМК). Так, як у виробничому процесі комбінату дана земельна ділянка задіяна не була, то щоб позбавитися збитків, які вона приносила у вигляді земельних податків, КМК в 1998 році проводить відчуження даної території під будівництво гаражів для зберігання індивідуального транспорту. Потім, по замовленню КМК була розроблена документація, проведені погодження та отримані необхідні дозволи, але через відсутність коштів на будівництво в 2002 році КМК в особі голови правління Бусько Володимир Олександрович добровільно дає згоду на передачу даної ділянки АГК «Чайка», до речі, в створенні якого КМК приймав безпосередню участь.

Влітку 2005 року, після зміни на КМК ключових акціонерів (новий власник девелоперська компанія „НСМ Industry”) на кооператив почали навідуватися контролери, і намагатися виявляти в кооперативі різні порушення. Державні інспектори інстанцій, що перевіряли, у приватних розмовах признавались, що стосовно даного кооперативу на них здійснюється тиск зверху.

В листопаді 2005 року „КМК” подав позов до Господарського суду м. Києва з проханням признати рішення Київради щодо передачі землі АГК «Чайка» незаконним та скасувати його. Основним і єдиним аргументом представників позивача було твердження, що голова правління КМК Бусько В.О. не мав права одноосібно без згоди правління комбінату вирішувати питання щодо вилучення земельної ділянки. І даний суд в особі судді Ващенко Т.М. задовольняє цей позов.

АГК „Чайка” подає до Апеляційного господарського суду м. Києва апеляційну скаргу. Перше засідання Апеляційного суду пройшло 18.04.06 з повною перевагою представників „Чайки”. Адвокати, які представляли кооператив, подали клопотання про представлення в суді оригіналів установчих документів і протоколів зборів акціонерів КМК на які посилалися адвокати комбінату. Але на другому засіданні все змінилося. Судді чомусь дивилися в стіл. Вони змирилися з тим, що не було виконано їх рішення про представлення документів, які підтверджували правомірність позиції КМК. Судді прийняли до уваги відомості адвокатів про якийсь потоп, котрий ніби-то відбувся на комбінаті і безслідно знищив усі необхідні документи. І кооперативу „Чайка” в апеляційній скарзі відмовили.

Кооператив подав апеляцію до Вищого адміністративного суду, хоча, якщо і він не допоможе, то залишається надія на Європейський суд і власні сили.

В даний час, авто гаражний кооператив „ Чайка” колективним членством вступив до „Антирейдерського союзу підприємців України”, для набуття досвіду у захисті власності за методиками, що розроблені і впроваджені фахівцями Антирейдерського союзу.

Підготував Ярослав Вертійови4

Источник: antiraider.org

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: