antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Член Експертної ради Антирейдерського союзу увійшов у робочу групу Держкомпідприємництва

04/02/09
Член Експертної ради Антирейдерського союзу – правник Олександр Дюговський увійшов у робочу групу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Робочу групу створено з метою розроблення змін до Закону України «Про реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» в контексті протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств.

Для того, щоб Ваша думка могла бути також врахована при створенні законопроекту, просимо Вас надіслати нам свої пропозиції або ситуації в яких Ви стикались з неправомірними діями при проведенні державної реєстрації змін відомостей в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій.

Адреса для отримання Ваших пропозицій: aleksandr.d@antiraider.ua

З проектом вже існуючого законопроекту, який вже пройшов перше читання та знаходиться на доопрацюванні Ви можете ознайомитись на наступних веб-сторінках: 1, 2


Antiraider.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: