antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Член ради НБУ: інформація про переведення доларових вкладів у гривню - провокація

03/12/08

Інформація про обговорення ідеї примусового переведення усіх доларових вкладів населення в гривню є провокацією, що спрямована на дестабілізацію вітчизняного фінансового сектора.

Про це заявив член ради Нацбанку, член Партії регіонів Василь Горбаль

"Як учасник наради банкірів у НБУ повідомляю, що дане питання ніким не порушувалося", - додав він.

Горбаль зауважує, що "характер повідомлення резонансний і може викликати нездорові настрої серед населення країни і тим самим посилити кризові процеси в національній економіці".

Тому він вважає "необхідним звернутися в правоохоронні органи з метою з"ясування, якими мотивами керувалися журналісти, готуючи таку безвідповідальну інсинуацію".


Джерело:
Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: