" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Чоловік відповів стріляниною на спробу відрізати його квартиру від світла

07/06/10
Житель Запоріжжя влаштував стрілянину під час спроби працівників структурного підрозділу ВАТ "Запоріжжяобленерго" відключити від енергопостачання його квартиру за крадіжку електроенергії.

Як повідомили УНІАН у прес-службі "Запоріжжяобленерго", інцидент стався 2 червня.

"Група контролерів при проведенні перевірки приладів обліку в багатоповерховому житловому будинку в Жовтневому районі Запоріжжя виявила в одній з квартир безоблікове підключення, яке давало можливість господарю квартири користуватися електроенергією безплатно. Контролери склали акт про порушення правил користування електричною енергією і, згідно з правилами, мали намір відключити порушника. У відповідь господар квартири - чоловік 1989 р.н. - вибіг на площадку і почав погрожувати працівникам РЕС пістолетом, потім зробив кілька пострілів у стіну, намагаючись чинити на працівників обленерго психологічний тиск", - повідомили в прес-службі.

Для вирішення ситуації на місце події були викликані працівники міліції, які вилучили зброю.

"На даний момент пістолет знаходиться на експертизі, вирішується питання про порушення кримінальної справи. Обставини події знаходяться на контролі керівництва ГУ МВС України в Запорізькій області", - повідомили в прес-службі.

За даними директора корпоративної безпеки ВАТ "Запоріжжжяобленерго" Юрія ШАРАЄВСЬКОГО, за останні два роки в регіоні було зафіксовано 8 випадків із застосуванням зброї, зокрема 4 - з початку 2010 року, у зв`язку з чим у компанії "мають намір вжити заходів для безпеки своїх працівників, а також для інформування споживачів про відповідальність (аж до кримінальної) за такі дії".


Джерело:
УНІАН

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: