antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Працівники заводу обурені й вважають, що це — класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства. Адже перевірка, ревізія чи навіть обшук не проводять десятки озброєних людей, з наручниками й закритими обличчями.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Чому МРЦ ігнорує мирову угоду? «Союздрук» і досі об’єкт полювання

27/10/08
Сьогодні керівництво ТОВ «Міжгалузевий реєстраційний центр» обіцяло повернути реєстр ВАТ «Агентству Союздрук». Проте, кількагодинне очікування на заплановану сторонами зустріч результату не дало – керівництво ТОВ «МРЦ» так і не з’явилося в офісі по вул. Автозаводська, 18 (Оболонський район столиці). Укладання мирової залишається під питанням.

На підтримку ВАТ «Агентство Союздрук» до офісу ТОВ «МРЦ» прийшли активісти  Антирейдерського Союзу підприємців України. Нагадаємо, «Союздрук» є колективним членом АСПУ. Двогодинна акція прямої дії активістів АСПУ мала на меті привернути увагу громадськості до ситуації, що склалася навколо ВАТ «Агентство Союздрук», та до протиправних дій з боку ТОВ «МРЦ», яке відмовляється повернути реєстр акціонерів товариству.  

Чому керівництво МРЦ не приїхало на заплановану зустріч, представникам «Союздруку» та учасникам акції ніхто не пояснив.

26 липня 2008 р. на позачергових загальних зборах акціонерів ВАТ «Агентство Союздрук» було прийнято рішення про передачу ведення реєстру власників іменних цінних паперів ВАТ іншому незалежному реєстратору. Відповідне рішення було прийняте у зв’язку зі зміною власників реєстратора - ТОВ «Міжгалузевий реєстраційний центр» (МРЦ). Новий власник МРЦ та особи, які стоять за цим власником, викликали недовіру у акціонерів ВАТ «Агентство Союздрук». ТОВ «Міжгалузевий реєстраційний центр» відмовився виконати рішення загальних зборів акціонерів - закрити реєстр та передати ведення реєстру іншому реєстратору.


Antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: