antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Дарницька РДА та суди змагаються наввипередки: хто швидше прийме рішення по майну «Радіотехніки»

24/11/08
Більше 150-ти квадратів площі стали «золотою жилою» для Дарницького району. Їх розривають на шматки – то один власник з’явиться, то інший, то одному рай адміністрація (з благословення райради) продасть метри з аукціону, то іншому. І це при наявному Власникові!

Приміщення займає ДКПП «Радіотехніка» - підприємство, яке працює тут (по пр.. М. Бажана, 3) з 1986 року. Але без відома керівництва ДКПП приміщення продали з аукціону ПП «Бельведер АВБ», а через три дні ця ж компанія перепродала майно іншій – ТОВ «КТ-ГРУП», яка була зареєстрована лише 11 серпня 2008 року. Новий нібито власник приміщення вже намагався силою захопити квадратні метри. Представники ТОВ «КТ-ГРУП» спробували зламати замки на вхідних дверях. Працівникам «Радіотехніки» вдалося завадити цьому.

Тільки з цього факту можна зрозуміти, що було здійснено рейдерську атаку на ДКПП «Радіотехніка».

Колектив «Радіотехніки» звернувся до суду. Загалом по справі з березня 2008 року слухалося вже три справи у господарському суді Києва і одна справа в апеляційному господарському суді столиці.

27 листопада у Київському господарському суді слухатиметься справа № 40/244 про визнання договору купівлі-продажу приміщення ТОВ «КТ-ГРУП» недійсним.

У цьому ж таки суді знаходяться ще дві справи по «Радіотехніці»: справа № 36/382 від 10.09.2008 року (про визнання права на приватизацію шляхом викупу) та справа № 36/381 (про визнання рішення Дарницької райради недійсним). Але розгляд їх відкладено до того часу, поки в Апеляційному господарському суді Києва не буде розглянуто справу № 4/196 від 04.11.2008. Їй судді приділять увагу 02.12.2008 року.

Виходить: поки «Радіотехніка» відстоює свої права в судах, районна адміністрація приймає нове рішення щодо майна ДКПП. Замкнене коло. Суди наввипередки змагаються з РДА – хто швидше прийме рішення по суті.

А насправді пояснюється усе просто – працює рейдерська схема.   


Прес-служба АСПУ

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: