antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Депозит можна застрахувати, але не від Нацбанку

19/11/08
Страхові компанії почали активно просувати послугу по страхуванню депозитів.

Сьогодні такі поліси вже продають "Страхові традиції", "Альфа-страхування", страхова група "ТАС" тощо, пише "Дело".

Деякі страховки йдуть у "доважок" до самого депозиту в банку, хтось страхує тільки вкладників конкретних банків, хтось усіх бажаючих.

Підвищеним попитом страхування депозитів користується у вкладників-юросіб.

"Чесно кажучи, ми, запускаючи цей вид страхування, думали, що він викличе більший інтерес у населення. Однак, як виявилося, більше ним зацікавилися компанії", - говорить голова правління компанії "Страхові традиції" Дмитро Гончаров.

Причиною цього  може бути те, що у випадку банкрутства банку населенню гроші з депозитів буде відшкодовувати держава (з 5 листопада - до 150 тисяч гривень), а в підприємств такої преференції немає.

Вартість страхування депозитів для населення і підприємств однакова. При цьому розбіг тарифної сітки досить великий - від 0,6 до 8% від страхової суми, що, як правило, дорівнює сумі депозиту.

"Вона може бути менше суми внеску, але ніяк не більше. Тому що відсотки - це вже прибуток клієнта, а страховка не може приносити прибуток. Її ціль - покривати тільки реальні витрати", - пояснює начальник відділу страхування фінансових ризиків страхової групи "ТАС" Дмитро Можейко.

Ціна поліса залежить від того, на який термін і в який банк внесено депозит.

"Чим менше термін депозиту, тим менше ризик того, що банк за цей час збанкрутує, тим дешевше страховка. І навпаки", - пояснює директор департаменту майнового страхування компанії "Європейський страховий альянс" Олексій Ляховський.

Страховим випадком у договорах страхування, як правило, вважається банкрутство фінансової установи. Компанії гарантують повернути вкладникам утрачене протягом 1-3 місяців після оголошення про банкрутство банку.

Правда, у кожного страховика свої "особливі" умови. "Відповідальність може наступити, наприклад, у випадку санації банківської установи або його ліквідації", - пояснює Андрій Івчатов.

У той же час уведений недавно мораторій Нацбанку на дострокове зняття внесків, за твердженням страховиків, не може бути страховою подією - у даному випадку відшкодовувати депозит вкладникові ніхто не буде.

"Мораторій спрямований на стабілізацію ситуації і не завдає прямих збитків вкладникам", - пояснює Олексій Ляховський.
 

Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: