antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Депозит можна застрахувати, але не від Нацбанку

19/11/08
Страхові компанії почали активно просувати послугу по страхуванню депозитів.

Сьогодні такі поліси вже продають "Страхові традиції", "Альфа-страхування", страхова група "ТАС" тощо, пише "Дело".

Деякі страховки йдуть у "доважок" до самого депозиту в банку, хтось страхує тільки вкладників конкретних банків, хтось усіх бажаючих.

Підвищеним попитом страхування депозитів користується у вкладників-юросіб.

"Чесно кажучи, ми, запускаючи цей вид страхування, думали, що він викличе більший інтерес у населення. Однак, як виявилося, більше ним зацікавилися компанії", - говорить голова правління компанії "Страхові традиції" Дмитро Гончаров.

Причиною цього  може бути те, що у випадку банкрутства банку населенню гроші з депозитів буде відшкодовувати держава (з 5 листопада - до 150 тисяч гривень), а в підприємств такої преференції немає.

Вартість страхування депозитів для населення і підприємств однакова. При цьому розбіг тарифної сітки досить великий - від 0,6 до 8% від страхової суми, що, як правило, дорівнює сумі депозиту.

"Вона може бути менше суми внеску, але ніяк не більше. Тому що відсотки - це вже прибуток клієнта, а страховка не може приносити прибуток. Її ціль - покривати тільки реальні витрати", - пояснює начальник відділу страхування фінансових ризиків страхової групи "ТАС" Дмитро Можейко.

Ціна поліса залежить від того, на який термін і в який банк внесено депозит.

"Чим менше термін депозиту, тим менше ризик того, що банк за цей час збанкрутує, тим дешевше страховка. І навпаки", - пояснює директор департаменту майнового страхування компанії "Європейський страховий альянс" Олексій Ляховський.

Страховим випадком у договорах страхування, як правило, вважається банкрутство фінансової установи. Компанії гарантують повернути вкладникам утрачене протягом 1-3 місяців після оголошення про банкрутство банку.

Правда, у кожного страховика свої "особливі" умови. "Відповідальність може наступити, наприклад, у випадку санації банківської установи або його ліквідації", - пояснює Андрій Івчатов.

У той же час уведений недавно мораторій Нацбанку на дострокове зняття внесків, за твердженням страховиків, не може бути страховою подією - у даному випадку відшкодовувати депозит вкладникові ніхто не буде.

"Мораторій спрямований на стабілізацію ситуації і не завдає прямих збитків вкладникам", - пояснює Олексій Ляховський.
 

Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: