antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Депутат Київради навмисно прогуляв ініційоване ним судове засідання по ліквідації об’єднання громадян?

04/02/10
Депутат Київради Денис Костржевський, який намагається через суд ліквідувати ОСББ «Голосіївська фортеця», не з’явився на розгляд ініційованої ним судової справи.

Представники об’єднання співвласників багатоквартирного будинку стверджують, що «затягування справи у такий спосіб допомагає Костржевському й надалі утримувати у фінансовому рабстві декілька сотень родин, що проживають по вулиці Голосіївській 13».
«Поки діяльність «Голосіївської фортеці» обмежена ухвалами суду, компанії депутата продовжують збагачуватися на монопольному обслуговуванні мешканців та незаконному розпродажі поверхів допоміжних приміщень», - зазначають вони.

Також, вони висловлюють здивування фактом перешкоджання представникам телеканалів, які приїхали відзняти необхідний їм матеріал, бути присутніми на засіданні. «Журналістів не пустили, навіть, в будівлю суду. Якихось пояснень таким діям не надали. Це викликає великий подив, адже законодавством України передбачається забезпечення гласності судових засідань», - говорять члени Правління ОСББ.

Заяву юриста «Міськжитлобуду», який представляє інтереси Костржевського у суді, Артура Гордієнка про начебто висловлення усних погроз на адресу депутата у «Голосіївській фортеці» коментують так: «За всю історію створення та діяльності об’єднання співвласників представники керівних органів ніколи не зустрічалися з Костржевським, як і не мали будь-якої іншої комунікації з ним, окрім як офіційного листування».

У відповідь на вислів юриста депутата Київради про те, що людей невдоволених компаніями Костржевського мало в ОСББ відповідають: «Лише за декілька днів понад 160 родин здали кошти у розмірі 100 грн. і вище на оплату послуг адвоката та покриття інших витрат пов’язаних з судовою справою. Внески на захист об’єднання від депутата Костржевського - найкраще підтвердження ставлення мешканців до «обранця» і його компаній».

Звинувачення представника Костржевського в тому, що мешканці будинку прагнуть «забрати не житлові приміщення загального користування і здавати їх в оренду» назвали нісенітницею, оскільки згідно законодавства та, зокрема, Рішення Конституційного Суду України всі допоміжні приміщення й так знаходяться у спільній сумісній власності всіх без виключення власників квартир, а підтвердження права власності на допоміжні приміщення не потребує здійснення додаткових дій, зокрема створення об"єднання співвласників багатоквартирного будинку, вступу до нього.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що депутат Київради Денис Костржевський подав позов до суду з вимогою ліквідувати ОСББ «Голосіївська фортеця».

Представники об’єднання наголосили, що справжнім мотивом позову депутата Костржевського є прагнення якомога довше утримувати у фінансовому рабстві понад 400 родин, що мешкають у будинку, та завершити незаконний розпродаж поверхів допоміжних приміщень.

Вони повідомили, що компаніями Костржевського впродовж більш ніж півтора роки стягувалася з мешканців оплата за обслуговування будинку та прибудинкової території по незаконно завищеним в понад 4 рази тарифам та що порушення вдалося зупинити лише після спільної перевірки Державної інспекції з контролю за цінами в м. Києві та Прокуратури.
Наступне засідання суду призначене на 17 лютого.

Справа розглядатиметься у Голосіївському районному суді міста Києва. Суддя – Антонова Н.В.
Адреса: вул. Полковника Потєхіна 14-а, тел. канцелярії (044) 259-71-27


Джерело: golosievo13@gmail.com

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: