antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Депутати не хочуть залишати Кіпр без українських грошей

18/12/08
У народних обранців не залишилось політичної волі для того щоб зробити бізнес-процеси в Україні більш прозорими

Верховна Рада не схотіла денонсувати угоду між СРСР та Республікою Кіпр про офшори. Коментар Олександра Дюговського, керівника юридичного департаменту Антирейдерського союзу підприємців України:

Представники української влади, зокрема прем`єр-міністри та народні депутати не перший рік говорять про необхідність денонсування угоди між Урядом СРСР та Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів та майна, яку було підписано у 1982 році. Були навіть оголошені проекти нової угоди між Україною та Кіпром, якою було передбачено перегляд умов уникнення подвійного оподаткування.

17 грудня 2008 року, коли це питання було поставлене на голосування, депутати вже вдруге відмовились від денонсування угоди вісімдесят другого року.

Т а це й не дивно. Адже Кіпр вже на протязі багатьох років стабільно займає перші місця в десятці країн, з яких в Україну йдуть найбільші інвестиції. Випереджають Кіпр за об’ємом інвестиції лише Росія та США.

Навряд чи варто було розраховувати на денонсування народними обранцями Угоди 82 року, тим більше що існують доволі об’єктивні умови для того щоб Кіпр лишався основним засобом оптимізації фіскальних потоків.

До таких обставин можна віднести і «затягування гайок» прибалтійськими банками у відносинах з своїми клієнтами, а також важкі економічні умови, через які резиденти України позбавлені довгих і дешевих кредитних ресурсів. А також налагоджені відносини багатьох українських фінансистів з представниками влади Республіки Кіпр.

На нашу думку, у народних обранців не залишилось політичної волі для того щоб зробити бізнес-процеси в Україні більш прозорими, адже Україні було відмовлено в ПДЧ щодо євро інтеграції та вступу в НАТО. А тому яка вже різниця, хто і що про нас думає, коли треба заробляти на шмат хліба, до речі вже без масла.


antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: