antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Працівники заводу обурені й вважають, що це — класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства. Адже перевірка, ревізія чи навіть обшук не проводять десятки озброєних людей, з наручниками й закритими обличчями.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Депутати відправили Порошенку та Гройсману звернення з вимогою приборкати рейдерство в Україні

22/07/17
Депутати відправили Порошенку та Гройсману звернення з вимогою приборкати рейдерство в Україні
Переглядів  328     
Народні депутати України направили офіційну заяву на ім’я Президента України Петра Порошенка та прем'єр-міністра Володимира Гройсмана щодо протидії рейдерству та тиску на бізнес. Текст відповідного документу має у своєму розпорядженні АgroРolit.com Під ним підписалися депутати з різних фракцій (БПП, «Батьківщина», «Самопоміч» і позафракційні) та члени аграрного комітету. Зокрема, серед  підписантів є Івченко В.Є., Козаченко Л.М., Крулько І.І., Мірошніченко І.В., Сидорович Т.М., Дідич В.В., Костенко Г.П., Хлань С.В., Семенченко С.І., Рябчин О.М., Березюк О.Р., Євтушок С.М та інші.

До нас, як народних депутатів України, надходить все більше звернень громадян зі скаргами на активне поширення рейдерських атак, безпідставний тиск на бізнес, на перешкоджання підприємцям з боку представників органів державної влади, створення бар’єрів для ведення підприємницької діяльності. В окремих випадках звичайних людей навіть просто вбивають (Іван Великий, власник ФГ «Сім вітрів» у Дніпропетровській області), жорстоко б’ють (ТОВ «Нива-2010» у с. Бережинка Кіровоградської області) тощо. Зокрема, з 2015 року в Україні активізувалося тотальне та цинічне рейдерство сільгосппідприємств. Усі дані факти рейдерських дій і захоплень підприємств мають спільні риси та спільних виконавців. Цих фактів уже десятки, схеми досить подібні: зміна власника, штучне нарощення боргів, відбирання техніки та урожаю, силовий тиск. За нашою інформацією, від таких злочинних дій постраждали 8 підприємств із Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської та Вінницької областей (в останній області рейдерство було вчинено іншими особами), — сказано  у документі.

Останньою краплею для появи звернення став конфлікт довкола ТОВ «Нива» у с. Бережинка Кіровоградської області. Та посилення тиску рейдерів відчуває не лише дрібний, а й великий агробізнес. Днями керівник агропромислової групи компаній RISOIL S.A заявив про неправомірний тиск правоохоронців.

У заяві народних депутатів зазначається, що у всіх випадках рейдерських атак помітна бездіяльність працівників Національної поліції та органів прокуратури. До того ж заявники скаржаться на затягування розгляду судових спорів і скарг щодо реєстраційних дій Комісією з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Міністерстві юстиції України. Наголошується, що місцева влада також не реагує на факти рейдерства та не надає допомоги потерпілим.

Народні депутати наполягають на розгляді антирейдерської резолюції від бізнесу і просять Президента й прем’єра взяти під особистий контроль ситуацію з рейдерством у галузі та країні загалом.

У зверненні подано кілька вимог: розслідувати злочини за всіма зафіксованими випадками аграрного рейдерства та вжити заходів для запобігання подібних випадків; сформувати Постійну міжвідомчу робочу антирейдерську групу під головуванням Гройсмана із залученням керівництва прокуратури України, МВС, Мін’юсту та обласних адміністрацій; визначити конкретну дату проведення першого засідання міжвідомчої групи і запросити на неї представників ГС «Аграрна самооборона України» та потерпілих. Також вимагається вжити невідкладних заходів щодо припинення необґрунтованого тиску з боку представників правоохоронних органів на діяльність представників аграрного бізнесу та забезпечити захист аграріїв від зловживань, «нападів» контролюючих та правоохоронних органів, зокрема сприяти припиненню участі правоохоронців у «рейдерських» захопленнях підприємств на боці нападників-злочинців, гарантувати належне ведення підприємницької діяльності та захист права приватної власності.
Посилання на джерело:  AgroPolit.com

Повернутися до розділу


Інші публікації: