antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Держава-рейдер

08/06/10
Ось є, припустімо, певне акціонерне товариство. В нього є акціонери, є статут, органи управління, є директор, який має контракт і знає, що, згідно із статутом, його можуть звільнити з цієї посади виключно законно проведені збори акціонерів, причому виключно згідно з чинним законодавством.

В один прекрасний ранок він приходить на роботу й довідується, що вночі позасідав якийсь новий орган, - наприклад, «опікунська рада» товариства, - і змінив статут товариства таким чином, що посаду директора скасовано, а товариство відтепер очолює, наприклад, президент. Який призначається розпорядженням голови «опікунської ради» чи якось так.

Для подібних фокусів є усталена назва - рейдерство. Цим словом часто зловживають, застосовуючи його де треба і де не треба. Рейдерство не завжди незаконне, інколи воно використовує шпаринки, двозначності, накладки законодавства. Від цього не перестаючи бути рейдерством.

Коли Кабінет Міністрів в один прекрасний день вирішує передати Національну радіокомпанію в управління Державному комітету телебачення і радіомовлення, і постановляє, що керуватиме компанією відтепер не президент, механізм призначення якого передбачає участь незалежної наглядової ради, а призначений Кабміном за поданням Держтелерадіо гендиректор, - як називається це? Стабільність і реформи, напевно.

Коли подібний акт був учинений щодо Національної телекомпанії України, необхідність  цього пояснювали нагальністю проблем державного каналу - зокрема, неготовністю чесно і прозоро провести відбір до «Євробачення». Що було далі, який «чесний і прозорий» був відбір, проведений під омофором Адміністрації Президента, ми всі знаємо. А головне - тепер ми бачимо, що НТКУ під керівництвом гендиректора і повним контролем Кабміну рухається в бік залежності від влади, ще більшого прислужування інтересам влади, комерціалізації, і в протилежний бік від суспільного мовлення, яким колись, як багатьом мріялося, повинна була стати.

Куди рухатиметься НРКУ? Навіщо і кому це потрібно? Чи мета, яку  поставила перед собою влада, виправдовує такі засоби?


Отар Довженко

Джерело: Телекритика

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: