antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Державі повернули 34 тисячі метрів квадратних Куяльницького курорту

13/09/11
Майно Державного підприємства «Клінічний санаторій імені Пирогова», що розташований на березі знаменитого Куяльницького лиману, рішенням Господарського суду Одеської області повернено його законному власникові - Українській державі.

Про це сьогодні повідомили у прокуратурі Одеської області.

У прокуратурі уточнили, що «суд задовольнив позов Суворовської райпрокуратури Одеси, поданий в березні цього року на користь Держави в особі Фонду державного майна України, і визнав незаконним відчуження приватним підприємством «Брік» санаторних будівель загальною площею 34 тис кв метрів».

Рішенням суду визнані недійсними раніше укладені договори купівлі-продажу частини майна оздоровниці. Ці споруди керівництво ПП «Брік» зобов’язане повернути в користування ДП «Клінічний санаторій імені Пирогова».

Нагадаємо, у травні Генпрокуратура заявляла, що в Криму в "Укрпрофоздоровниці" за останні роки щезла третина земель. Триває перевірка.

Зазначимо, що наприкінці весни на Рівненщині працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю викрили оборудку, у результаті якої керівник району та його близькі родичі заволоділи цілим санаторієм.
 

Джерело: «УНІАН»

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: