antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Директор кіровоградської ТЕЦ Клоков заявляє, що заступник директора ДК «Газ України» вимагав у нього хабара

12/01/09
Директор кіровоградського ДП «Теплоенергоцентраль» Ростислав Клоков заявляє, що заступник директора ДК «Газ України» з питань газопостачання та розрахунків Михайло Заславський вимагав у нього хабара за позитивне вирішення питання про можливе відключення ТЕЦ від газопостачання.

Про це Клоков сказав під час засідання Кіровоградського міськвиконкому сьогодні, 6 січня, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com».

«У середині грудня я їздив кілька разів у ДК «Газ України». Заславський відмовлявся мене приймати. Скажу чесно, Заславський просто вимагав у мене хабара, але в мене немає такої змоги», – заявив Клоков.

За словами Клокова, він повідомив про цей факт засновників ДП «ТЕЦ».

За даними «Кіровоград.proUA.com», засновником ДП «Теплоенергоцентраль» є ТОВ «Високі енергетичні технології», яке у свою чергу заснували харків’яни Ганна Бочкова та Олександр Лебеденко.

Нагадаємо, ВАТ «Кіровоградгаз» почне відключати теплопостачальні підприємства Кіровограда від природного газу 8 – 12 січня.


Джерело: proUA Кіровоград
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: