antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Для введення ринку землі все законодавчо підготовлено - експерт

04/03/11

Усі норми, необхідні для функціонування ринку землі в Україні, належним чином прописані в чинних Земельному і Цивільному кодексах.

Таку думку висловив експерт у галузі АПК та земельного права Аркадій Корнацький у ході "круглого столу" в УКРІНФОРМі, повідомляє кореспондент агентства. "Усі ці закони насправді й не потрібні, тому що закон з регулюванням земельного ринку в нас є, - це Земельний кодекс. Він містить норми з регулювання ринкових відносин й державного кадастру", - зауважив фахівець.

За його словами, ухвалення нового закону в земельній сфері призведе до "правової нісенітниці", а нестабільність вітчизняного законодавства заважатиме нормальній роботі фермерів.

Водночас, на думку аналітика, законопроект "Про ринок земель" мали б писати саме експерти і представники бізнесу, інакше він сприятиме "тіньовому обезземеленню селянства й погіршуванню економічних умов господарювання на селі".

"Поки не буде знята небезпека цинічного та грубого скуповування українських чорноземів, ми не повинні ставити це питання. У плані прийняття цілої низки законів та вирішення інших питань я хотів би порушити тільки одне питання, яке ставлять українські фермери на всіх 20-ти з"їздах нашої асоціації, - питання щодо захисту інтересів фермерів", - продовжив тему заступник голови Держземагентства Микола Калюжний. Адже, нагадав він, ухвалюючи перший закон про фермерське господарство 5-го грудня 1991-го року, законодавці чітко визначали права на землю і перехід, завдяки праву користування, у приватну власність за 6 років до 100 гектарів земель сільськогосподарського призначення.

Люди, сказав посадовець, які першими вийшли на шлях формування нового устрою в сільській місцевості, протягом більше 20-ти років так і не стали господарями на власній землі. "Зараз склад земель, на яких доводиться працювати українським фермерам, частково знаходиться в користуванні, в оренді, частково - угіддя використовуються спільно. Тут треба дати відповідь у тому плані, щоб люди були впевнені, що вони, віддавши основну частину життя праці на землі, не боялися, що можуть повністю втратити її", - резюмував М.Калюжний.

Валерій Барський


Джерело: Укрінформ

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: