Крім них придбати ПІБ планує "Альфа-банк", який об"єднався з групою інвесторів, яких представляє Микола Лагун, пише в понеділок видання "Комерсант-Україна"..." />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


До покупців ПІБу приєдналися брати Клюєви

03/11/08
Представники Партії регіонів - Сергій і Андрій Клюєви і Валентин Ландик створюють консорціум для придбання "Промінвестбанку"

Крім них придбати ПІБ планує "Альфа-банк", який об"єднався з групою інвесторів, яких представляє Микола Лагун, пише в понеділок видання "Комерсант-Україна".

Банкіри вважають, що претенденти на покупку ПІБу створюють консорціуми, тому що в кожного з них не вистачає всієї суми необхідних інвестицій у 2,4 млрд. дол. Тим часом банк цього тижня може купити зовсім інший учасник, що таємно підписав договір про покупку до 40% акцій.

Джерело в "Альфа-банку" повідомило, що в минулі вихідні представники банку домовилися з групою українських інвесторів, яких представляє співвласник банку "Дельта" Микола Лагун, разом придбати "Промінвестбанк".

"Частки, з якими ми будемо входити в капітал, поки не визначені, тому що неясно, хто з інвесторів Лагуна скільки вкладе грошей,- сказало джерело.- З одного боку, ми беремо участь грошима, з іншого боку - надамо менеджмент, який має великий досвід роботи у великому банку і управління рахунками важкої металургії".

Один з претендентів на покупку ПІБу розповів про створення ще одного консорціуму: "Депутати від Партії регіонів - брати Клюєви і Валентин Ландик - збирали консорціум вкладників і пропонували за рахунок тих внесків, що вони тримали в ПІБ, провести емісію й одержати акції банку,- заявило джерело.- Нацбанк не схвалив таку схему і зажадав внесення живих грошей"

"За вимогою регулятора, зараз у банк потрібно внести близько 1 млрд. дол. для підтримки ліквідності, а також повернути кредит НБУ на 1 млрд. дол. У консорціуму таких грошей немає, тому пан Клюєв поїхав до Москви домовитися про позику під якісь активи".

Сергій Клюєв і Валентин Ландик у неділю на телефонні дзвінки не відповідали, а Андрій Клюєв підтвердив, що консорціум зацікавлений у покупці ПІБу.

"Зараз рано про це говорити,- сказав він.- Я зможу предметно про це розповісти наприкінці наступного тижня, коли нормально буде виписана концепція".


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: