Крім них придбати ПІБ планує "Альфа-банк", який об"єднався з групою інвесторів, яких представляє Микола Лагун, пише в понеділок видання "Комерсант-Україна"..." />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


До покупців ПІБу приєдналися брати Клюєви

03/11/08
Представники Партії регіонів - Сергій і Андрій Клюєви і Валентин Ландик створюють консорціум для придбання "Промінвестбанку"

Крім них придбати ПІБ планує "Альфа-банк", який об"єднався з групою інвесторів, яких представляє Микола Лагун, пише в понеділок видання "Комерсант-Україна".

Банкіри вважають, що претенденти на покупку ПІБу створюють консорціуми, тому що в кожного з них не вистачає всієї суми необхідних інвестицій у 2,4 млрд. дол. Тим часом банк цього тижня може купити зовсім інший учасник, що таємно підписав договір про покупку до 40% акцій.

Джерело в "Альфа-банку" повідомило, що в минулі вихідні представники банку домовилися з групою українських інвесторів, яких представляє співвласник банку "Дельта" Микола Лагун, разом придбати "Промінвестбанк".

"Частки, з якими ми будемо входити в капітал, поки не визначені, тому що неясно, хто з інвесторів Лагуна скільки вкладе грошей,- сказало джерело.- З одного боку, ми беремо участь грошима, з іншого боку - надамо менеджмент, який має великий досвід роботи у великому банку і управління рахунками важкої металургії".

Один з претендентів на покупку ПІБу розповів про створення ще одного консорціуму: "Депутати від Партії регіонів - брати Клюєви і Валентин Ландик - збирали консорціум вкладників і пропонували за рахунок тих внесків, що вони тримали в ПІБ, провести емісію й одержати акції банку,- заявило джерело.- Нацбанк не схвалив таку схему і зажадав внесення живих грошей"

"За вимогою регулятора, зараз у банк потрібно внести близько 1 млрд. дол. для підтримки ліквідності, а також повернути кредит НБУ на 1 млрд. дол. У консорціуму таких грошей немає, тому пан Клюєв поїхав до Москви домовитися про позику під якісь активи".

Сергій Клюєв і Валентин Ландик у неділю на телефонні дзвінки не відповідали, а Андрій Клюєв підтвердив, що консорціум зацікавлений у покупці ПІБу.

"Зараз рано про це говорити,- сказав він.- Я зможу предметно про це розповісти наприкінці наступного тижня, коли нормально буде виписана концепція".


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: