antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


До затриманого учасника акції пам"яті М.Чайки два тижні не пускають адвоката

04/05/10
В Одесі міліція впродовж двох тижнів не допускає адвоката до затриманого Віталія КРАСНОЩОКА, який брав участь в акції пам`яті загиблого рік тому студента університету Максима Чайки.

Про це сьогодні заявив в інтерв`ю УНІАН співорганізатор акції – лідер громадської організації «Вільна Одеса» Марк СОКОЛОВ.

За його словами, «слідчий Приморського райвідділу міліції Одеси постійно переносить дату зустрічі адвоката Дмитра ЦИБЕНКА з В.КРАСНОЩОКОМ, затриманим без пояснення причин ще 18 квітня. Щоразу слідчий шукає все нові надумані приводи для відмови адвокатові в зустрічі з підзахисним».

«Юрист Д.ЦИБЕНКО звернувся зі скаргою в прокуратуру Приморського району, в якій повідомив про грубе нехтування прав громадянина з боку тих, хто за службовим обов`язком зобов`язаний їх забезпечувати», - заявив лідер організації «Вільна Одеса».

«Затриманому В.КРАСНОЩОКУ міліція намагається безпідставно інкримінувати участь в нападі на приймальню партії «Родина», очолюваної екс-депутатом Ігорем МАРКОВИМ», - нагадав М.СОКОЛОВ.

Тим часом учасники акції пам`яті М.Чайки, резюмував лідер «Вільної Одеси», вбачають в затриманні В.КРАСНОЩОКА після проведення акції «політичне підгрунтя і вважаємо висунуті звинувачення необгрунтованими і незаконними».

Як повідомлялося, в ніч на 18 квітня 2009 року в бійці в Одесі був убитий 21-річний активіст націоналістичної організації “Слава і Честь”, студент-четвертокурсник відділення журналістики Одеського національного університету Максим Чайка.

Винуватців вбивства досі не знайдено. За підозрою у скоєнні вбивства в розшук було оголошено активіста об`єднання «Антифа».

17 квітня цього року більш як тисяча одеситів провела марш, присвячений роковинам з дня загибелі М.Чайки.

Після проведення маршу і концерту групи «Кому вниz» на Куликовому полі Одеси, присвячених пам`яті М.Чайки, було затримано міліцією п`ятьох учасників акції. Зокрема, виконавця українських патріотичних пісень Катерину ОВРАМЕЦЬ, Дмитра ЛІНЬКА, Данила КОРЧИНСЬКОГО, Олексія МАКАРОВА і Віталія КРАСНОЩОКА.

Після декількох днів трьох учасників акції звільнили з-під варти. Решті учасників акції, а саме В.КРАСНОЩОКУ і О.МАКАРОВУ, міліція інкримінує хуліганство у зв`язку із закиданням 17 квітня приміщень партії «Родина» фаєрами і ємностями із зеленкою.


Джерело: УНIАН

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: