antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Домовленості Путіна і Тимошенко - "не принизити Росію й не образити Україну"?

19/01/09
Зміст домовленостей між прем"єрами Росії й України Володимиром Путіним і Юлією Тимошенко полягає в тому, щоб "не принизити Росію й не образити Україну", каже радник Тимошенко з газових питань Олександр Гудима.

Саме тому ціна вища, ніж розраховувала Україна, а ставка на транзит залишиться колишньою до кінця цього року, пишуть російські "Ведомости".

Головне, вважає Гудима, що зі схеми постачань буде виключений посередник.

Як пише російське видання з посиланням на джерело, близьке до керівництва "Газпрому", і джерело в оточенні Тимошенко, прем"єри поки домовилися про ціну близько $360 за 1000 куб. м на I квартал для України і ставку транзиту – колишні $1,7.

Це середня європейська ціна з урахуванням 20%-вої знижки, відзначають вони. А в цілому по року, за словами двох джерел, газ може коштувати $270-300: з поквартальним зниженням услід за нафтовими котируваннями, як у всій Європі.

У бюджеті "Газпрому" на 2009 рік закладена середня європейська ціна в $280 за 1000 куб. м, відзначає газета.

"Надто висока ціна, незрозуміло, чому Україна погодилася", - здивований директор East European Gas Analysis Михайло Корчемкін.

Без знижки виходить ціна Словаччини – $450, і навіть без урахування різниці у витратах на транспорт. $360 зараз у Німеччини, за даними агентства Heren Energy (по року, за прогнозами Корчемкіна, вийде близько $240).

Великий споживач завжди має знижку, пояснює різницю Корчемкін. Але ж Україна – найбільший ринок збуту для "Газпрому", на 40% більше, ніж Німеччина, додає він.

Корчемкін вважає, що в Києва свій задум: підписати угоду про ціну на I квартал, а газ поки не купувати – на кінець року в "Нафтогазу України" у сховищах було близько 17 млрд куб. м.

А про довгостроковий контракт і нову базову ціну "Нафтогаз" і "Газпром" будуть домовлятися в березні, коли ціни почнуть падати. Крім того, навесні позиції України будуть сильніші: прокачування в Європу знизиться, а в України, навпаки, буде сезон накачування в ПГС, - додає Корчемкін.

"РосУкрЕнерго", співвласником якої є Дмитро Фірташ, у 2006-2008 роках була ексклюзивним постачальником імпортного газу в Україну: близько 60 млрд куб. м на рік вона закуповувала в "Газпрому" у Середній Азії, 55 млрд куб. м продавала на коржоні Україні, залишок експортувала в Європу українською територією.

У RUE контракт із "Газпромом" до 2018 року, а в угорської Emfesz (контролюється Фірташем) з RUE – до 2015 року, нагадує менеджер Emfesz. Можна виключити RUE зі схеми постачань газу в Україну, але з експортних – складно, зазначає він: RUE і Emfesz вимагатимуть компенсації. Представник RUE від коментарів відмовився.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: