" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


«Донбасенерго» продадуть за 100 млн доларів

03/02/11

У II кварталі будуть приватизовані держпакети акцій чотирьох енергогенеруючих компаній - «Дніпроенерго» (50% +1 акція), «Центренерго» (78% акцій), «Західенерго» (70% акцій) і «Донбасенерго» (85% акцій). Про це заявив вчора, 2 лютого, перший віце-прем"єр Андрій Клюєв.

«Завершується технічна процедура. Відповідний указ президента підписаний, постанови Кабміну прийняті. Протягом I кварталу компанії будуть підготовлені до приватизації, і в II кварталі почнеться сам процес», - сказав Клюєв.

Як розповіли в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, причиною ухвалення рішення про продаж цих активів послужило те, що держава не в змозі інвестувати в ці компанії. Крім того, генерації вперше за останні три роки отримали прибуток, що підсилило інтерес до них інвесторів, відзначає джерело в Міненерго.

За даними Міненерго, з 2003 року року «Центренерго» і «Донбасенерго», в яких у держави найбільші пакети акцій, інвестували у свій розвиток всього близько 120 млн грн (70 млн грн і 50 млн грн відповідно). У той же час «ДТЕК Східенерго» вклало понад 3 млрд грн.

Інтерес до цих пакетів поки проявляють лише українські та російські компанії.

За оцінками експертів, з урахуванням фінансових показників генерацій за минулий рік вартість держпакету «Західенерго» може скласти $ 300-400 млн, «Дніпроенерго» - $ 250-400 млн, «Центренерго» - $ 400-500 млн, «Донбасенерго» - $ 80-100 млн.

Нагадаємо, після вступу України до Європейської енергетичної спілки країна буде зобов"язана протягом 7 років провести повну модернізацію енергосистеми та потужностей з виробництва електроенергії, на що необхідно $ 15-20 млрд.


Джерело: ngo.donetsk.ua

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: