antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Донецький юрист заявив про тиск на нього з боку СБУ

05/12/08
Директор донецької юридичної фірми «Еліт Консалтинг» Дмитро БІЛАН стверджує, що співробітники Служби безпеки України здійснюють на нього тиск, вимагаючи надання компрометуючих матеріалів на народного депутата від БЮТ Олександра ШЕПЕЛЄВА, з яким, за словами Д.БІЛАНА, він не знайомий. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

«Співробітники СБУ вимагають від мене зробити донос на депутата Олександра ШЕПЕЛЄВА і здійснюють на мене психологічний тиск», - сказав Д.БІЛАН.

За словами Д.БІЛАНА, це розпочалося після того, як 21 жовтня його без повістки викликали до Донецького регіонального управління СБУ на співбесіду, під час якої цікавилися про народного депутата України О.ШЕПЕЛЄВА.

«Я вважаю дії співробітників СБУ Донецької області незаконними. Ті питання, які мені ставили, є пошуком компромату на депутата ШЕПЕЛЄВА: із ста відсотків питань, які ставилися, десть стосувалися мене, а інші – ШЕПЕЛЄВА, з яким я не знайомий», - зазначив Д.БІЛАН.

В той же час, відповідаючи на запитання журналістів, він сказав буквально наступне:

«Я не став звертатися, тому що мені прямо сказали, що це пряма вказівка керівництва СБУ в Києві. І тому всі мої скарги, як завжди. Я часто пишу скарги від імені клієнтів. Всі будуть незадоволені. І на них не звернуть увагу, тому що це одна установа.

І їх командир, який, прізвище я вже називав - СКЛЯР, ну так сказали. Ну я не знаю, може це і не так, може це все неправда. Я не думаю що це так, але якщо писати в службу на службу, то це не призведе до бажаного результату. До припинення якихось незаконних дій, якщо ці дії ініційовані саме цим керівництвом», - сказав Д.БІЛАН.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: