antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Фонд боротьби з ВІЛ/СНІД таки залишився без приміщення

20/10/08
Працівникам Клубу «Еней» довелося залишити свій офіс, розташований за адресою пров. Михайлівський/пров. Т. Шевченка 21/13-В.
Усе обладнання, документи та ліки довелося вивезти з приміщення. Працівники Клубу розвезли майно по домівках.

Координатор Клубу Володимир Моісеєв розповів Antiraider.org, що приміщення було продано за їхньою спиною певному депутатові (якого рангу Моісеєв не знає). І це при тому, що питання про подовження оренди приміщення Клубом «Еней» мало розглядатися 29 жовтня в суді.
Повернути приміщення у Клубі «Еней» не сподіваються.

Сьогодні представники організації зустрічатимуться з Президентом України Віктором Ющенком, першим заступником голови КМДА Денисом Бассом. До якого рішення вони прийдуть – пан Моісеєв прогнозувати не береться.

ВІДЕО

Наталія Ренгевич,

Antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: