antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Фoндoвий ринoк пoзбувся "теaтру oднoгo aктoрa"

25/01/10
Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку прийняла рішення, яким унеможливила маніпуляції з довіреностями на зборах саморегулівних організацій (СРО).

Своїм рішенням Комісія внесла зміни в усі ліцензійні умови професійних учасників фондового ринку, згідно з якими представляти профучасника ринку на загальних зборах та конференціях саморегулівних організацій може лише сертифікована особа-працівник цього учасника, повідомляє прес-служба ДКЦПФР.

"Таке рішення Комісії зупинить ту ганебну практику, яка останнім часом широко використовувалась на загальних зборах СРО, коли один її учасник акумулює в себе більшість довіреностей і загальні збори СРО перетворюються на прогнозований і заздалегідь зрежисований "театр одного актора". На таких зборах немає місця конструктивному діалогу, оскільки будь-яке питання в кінцевому підсумку вирішується підняттям однієї руки, а відтак це виливається у формування підконтрольного менеджменту і, як наслідок, концентрацію влади у СРО в одних руках. На нашу думку, це не відповідає основним засадам і меті саморегулювання на ринку цінних паперів", - заявив голова Комісії Сергій Петрашко.Джерело: Урядовий Кур"єр

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: