antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Фондовому ринку допоможуть реформою законодавства

26/09/08
Кризою фондового ринку зацікавилися Держкомісія з цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР) і Національний банк.

На противагу політиці розвинених країн, українські регулятори готують не фінансову підтримку учасникам ринку, а реформу законодавства, що повинна стабілізувати ситуацію, повідомляє видання "Комерсант-Україна".

Своєю головною метою комісія бачить швидке впровадження другого рівня пенсійної системи й лібералізацію валютного регулювання.

У короткостроковій перспективі ДКЦПФР має намір заборонити розраховувати курс цінних паперів за невиконаними контрактами. Трейдери підтверджують, що заспокоїти біржовий ринок може тільки поява на ньому внутрішнього інвестора.

Голова ДКЦПФР Анатолій Балюк повідомив, що регулятор почав підготовку антикризових заходів щодо стабілізації ситуації на фондовому ринку. З минулого вівторка вони обговорюються з Мінекономіки, Нацбанком, ПФТС і учасниками фондового ринку.

Про подробиці плану розповів директор департаменту методології й регулювання ринку цінних паперів ДКЦПФР Олексій Тарасенко.
"Ми будемо призивати уряд до швидкого впровадження другого рівня пенсійної системи, що знову загальмувалося, тому що ринок має потребу в довгих грошах",- повідомив він.

Запуск другого рівня пенсійної системи вимагає 8 млрд. грн., тоді як обіг цінних паперів за вісім місяців склав 22,6 млрд. грн.

Щоб індекс ПФТС відображав реальну цінову ситуацію на фондовому ринку, вже на наступному тижні ДКЦПФР відправить на реєстрацію до Міністерства юстиції зміни до положення "Про функціонування фондових бірж".

Відповідно до нової редакції, біржовий курс буде визначатися на основі виконаних, а не укладених торговцями контрактів. Комісія також перевірить торговельні правила фондових бірж і регламенти депозитаріїв.

Від Верховної ради й Нацбанку комісія має намір вимагати прискорення лібералізації валютного регулювання.


Джерело:
Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: