antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Газ для населення подорожчає на 30%

21/01/09
Ціна на газ для споживачів підвищиться на 30-35%, а вказана в газових контрактах вартість блакитного палива для України не є економічно обґрунтованою.

В середньому збільшення ціни на газ для всіх категорій споживачів складе 30-35%, прогнозує уповноважений президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський.

"Я б так сказав, в середньому на 30-35% чекаємо підвищення цін за всіма категоріями споживачів", - сказав Соколовський на прес-конференції в середу, кажучи про прогнози збільшення цін на газ для населення країни.

Крім того, за словами уповноваженого президента, вказана в газових контрактах ціна на російський газ для України не є економічно обґрунтованою, а "політично договореною".

"Результат є не втішним, і тому в цій ситуації я вважаю, що, насамперед, уряд повинен українському народу сказати чисту правду: ми зробили все, проте, на жаль, ми не виграли в цьому газовому конфлікті", - сказав Соколовський.

Він також додав, що російська сторона має право відстоювати свої інтереси, але і українська сторона має право наполягати на своїй стратегії.

Соколовський також прогнозує, що у зв"язку з підвищенням цін на газ, продукція української економіки стане менш конкурентоздатною.

"Продукція української економіки стане менш конкурентоздатною на світових ринках", - сказав він, навівши приклад, що після збільшення цін на газ продукція хімічної і металургійної промисловості стане дорожчою, а значить, буде менш конкурентоздатною.

Нагадаємо, "Нафтогаз України" оприлюднив ціни російського блакитного палива на 2009 рік. За інформацією компанії, ціна газу для України буде поступово знижуватися з рівня 360 доларів за тисячу кубометрів у першому кварталі року.


Джерело:
TCH.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: