У четвер, 6 березня, генеральний директор "Укрзалізниці" Сергій Болоболін повідомив колектив підприємства про рішення піти з посади." />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Гендиректору "Укрзалізниці" спакували валізи

06/03/14
У четвер, 6 березня, генеральний директор "Укрзалізниці" Сергій Болоболін повідомив колектив підприємства про рішення піти з посади.Про це інформує прес-служба УЗ.  

"На зустрічі з колективом "Укрзалізниці" генеральний директор пояснив, що написав відповідну заяву та пішов на такий крок через настійливу рекомендацію міністра інфраструктури Максима Бурбака.

Міністр наполягав на політичній доцільності та необхідності такого кроку під час зустрічі, яка відбулася напередодні", - зазначено в повідомлені.

При цьому міністр інфраструктури заявив, що не має жодних претензій до роботи підприємства чи особисто Сергія Болоболіна. 

Разом з тим, Начальник Головного управління кадрів та соціальної політики Укрзалізниці Михайло Головацький заявляє про спроби тиску з метою політичного усунення керівництва залізниць і підприємств залізничного транспорту, повідомили УНН у прес-службі Укрзалізниці.

За словами пана Головацького, йому на телефон надходять дзвінки від якогось "пана Остапюка", який закликає Головне управління кадрів змусити написати заяви про звільнення за власним бажанням начальників усіх шести залізниць України. У телефонних розмовах підкреслюється, що це необхідно зробити, виходячи з політичних міркувань, а не через претензії до роботи.

“Хочу підкреслити, що залізнична галузь є стратегічно важливою для України, і очолювати її повинні професіонали, у яких є значний досвід роботи в галузі та вагомий авторитет серед майже 400-тисячного трудового колективу. Керівники Державної адміністрації залізничного транспорту та окремих її структурних підрозділів працюють в області десятиліттями, незважаючи на зміни урядів і президентів, і завжди залишаються поза політикою. Ми постійно боремося зі спробами політиків використовувати залізницю в скандалах і інтригах і завжди ставимо інтереси всього суспільства вище політичних ігрищ. Процес, який відбувається зараз, можемо назвати рейдерством з політичних мотивів”, - повідомив пан Головацький.

Як раніше повідомляли ЗМІ, змінити Сергія Болоболіна в якості керівника УЗ нібито повинен Борис Остапюк, який у 2005 році був призначений заступником генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту. У 2006 році був звільнений з формулюванням “за грубе порушення трудових обов’язків”.

У 2010 році був призначений урядом Юлії Тимошенко на посаду начальника Донецької залізниці, звідки був звільнений через чотири місяці з аналогічним формулюванням.
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: