antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Голова групи експертів зі зменшення бюрократизму для бізнесу звинувачує комісара ЄС в небажанні співпрацювати

23/09/08
Голова групи експертів високого рівня при Президентові Єврокомісії зі зменшення бюрократизму для бізнесу, колишній прем’єр Баварії Едмунд ШТОЙБЕР, звинувачує комісара ЄС з питань внутрішнього ринку та послуг Чарлі МакКРІВІ в небажанні співпрацювати.

Як передає власний кореспондент УНІАН в Брюсселі, про це Е.ШТОЙБЕР заявив 22 вересня на засіданні Комітету з питань законодавства Європарламенту.

“Я сподіваюсь, Європейська Комісія і, зокрема, комісар Ч.МакКРІВІ, скажуть “так” чи “ні” цим пропозиціям, які є не тільки консультативними, але пропозиціями для серйозного розгляду”, - сказав голова групи експертів.
Він зазначив, що за результатами пропозицій групи ЄС міг би економити щорічно до 7,3 млрд. євро лише завдяки зменшенню зобов’язань щодо звітності.

“На сьогодні існують 344 зобов’язання по звітності для європейських компаній. Загальна сума для всіх компаній з подання цієї інформації становить 20 млрд. євро”, - заявив Е.ШТОЙБЕР.

Він зазначив, що ці пропозиції були представлені комісару ЄС ще у травні, і комісар пообіцяв швидко відповісти на них.
“Але до цього часу ми не чули нічого більшого від комісара”, - зазначив голова групи експертів високого рівня.

“Мені здається, що Президент Єврокомісії сприймає речі дуже серйозно, але коли йдеться про конкретних комісарів, вони не хочуть здійснювати ці ризиковані кроки навіть для невеликих змін”, - додав Е.ШТОЙБЕР.

Як повідомляв УНІАН, Е.ШТОЙБЕР був призначений головою експертів високого рівня зі зменшення бюрократизму для бізнесу в 2007 році, після того, як на весінньому засіданні Європейської Ради (самміті голів держав та урядів країн-членів ЄС – УНІАН) було схвалено рішення до 2012 року скоротити обмеження для бізнесу на 25%.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: