У Х В А Л А

№ 30/213 23.05.2007

За позовом Малого приватного підприємства „Оріяна”

До Відкритого акціонерного товариства „Науково-виробниче підприємство” Сатурн”

Про визнання недійсними пунктів 2, 3 , 5, 18, 20, 21 пункту 8.3.6.Статуту

" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА

09/06/07

01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-Б тел.: 230-31-34

У Х В А Л А

№ 30/213 23.05.2007

За позовом Малого приватного підприємства „Оріяна”

До Відкритого акціонерного товариства „Науково-виробниче підприємство” Сатурн”

Про визнання недійсними пунктів 2, 3 , 5, 18, 20, 21 пункту 8.3.6.Статуту

Суддя Ващенко Т. М.

Без виклику представників сторін

ОБСТАВИНИ СПРАВИ :

На розгляд Господарського суду міста Києва передані позовні вимоги Малого приватного підприємства „Оріана-К” до Відкритого акціонерного товариства „Науково-виробниче підприємство ”Сатурн” про:

- визнання недійсними пунктів 2, 3, 5, 18, 20, 21 пункту 8.3.6 Статуту ВАТ „НВП ”Сатурн”, затвердженого Загальними зборами акціонерів 31.05.97. (Протокол №1) та зареєстрованого Ленінградською районною державною адміністрацією м. Києва 18.06.97. № 1645, викладеного в новій редакції, яку затверджено Загальними зборами акціонерів і зареєстровано державним реєстратором Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації 23.12.05. № 107210500040000;

- зобов’язання ВАТ „Науково-виробниче підприємство ”Сатурн” привести Статут товариства у відповідність з вимогами чинного законодавства України, шляхом внесення до Статуту відомостей про склад і компетенцію органів товариства та порядок прийняття ними рішень, включаючи пнрелік питань, по яких необхідна кваліфікована більшість голосів

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 22.05.2007 порушено провадження у справі № 30/213

Одночасно позивачем на підставі ст.ст.66, 67 Господарського процесуального кодексу України подана заява про забезпечення позову шляхом заборони відповідачу вчиняти певні дії.

В обгрунтування заяви позивач посилається на те, що невжиття таких заходів може утруднити або зробити неможливим виконання рішення суду, зокрема в частині заборони відповідачу набувати цивільних прав та обов’язків через свої органи управління, а також проводити цим органам засідання, збори та приймати на них будь-які рішення до приведення Статуту відповідача у відповідність з вимогами чинного законодавства. Крім того, у позивача є побоювання, що невжиття заходів до забезпечення позову може призвести до зловживання зі сторони органів управління. Відповідача при прийнятті певних рішень, прийняття неправильних та незаконних рішень, з перевищенням повноважень, що може негативно вплинути на діяльність товариства, а також призвести до порушення прав позивача, як акціонера.

Відповідно до статті 66 Господарського процесуального кодексу України господарський суд може за заявою сторони, прокурора чи його заступника, який подав позов, або з своєї ініціативи має право вжити заходів до забезпечення позову. Забезпечення позову допускається в будь-якій стадії провадження у справі, якщо невжиття таких заходівможе утруднити чи зробити неможливим рішення господарського суду.

Згідно статті 67 Господарського процесуального кодексу України позов може бути забезпечено накладанням арешту на майно або грошові суми, що належать відповідачеві, забороною відповідачеві вчиняти певні дії, забороною іншим особам вчинчти дії, що стосуються предмета спору, зупиненням стягнення на підставі виконавчого документа або інших документів, за яким стягнення здійснюється у безспірному порядку.

Розглянувши подану заяву, суд визначає, що вона підлягає задоволенню повністю з огляду на те, що заявником наведені достатньо обгрунтовані підстави того, що невжиття заходів щодо забезпечення позову, може утруднути або зробити неможливим виконання рішення суду.

Куруючись ст.ст. 66, 67, 86 Господарського процесуального кодексу України

Ухвалив :

1.Заяву Малого приватного підприємства „Оріяна-К” про забезпечення позову задовольнити повністю.

2.Заборонити Відкритому акціонерному товариству „Науково-виробниче підприємство ”Сатурн” (код ЄДРПОУ 14308747, місцезнаходження: м. Київ, проспект 50-річчя Жовтня, 2-Б) набувати будь-яких цивільних прав та обов’язків через органи управління, а саме:

- наглядової ради товариства у складі: Голови – Муськіна Юрія Миколайовича, Заступника голови – Політіхіна Альберта Івановича, Членів – Антошко Олексія Васильовича, Сундучкова Костянтина Станіславовича, Лопати Анатолія Івановича;

- Правління товариства у складі: Голови – Чміля Володимира Мусієвича, Заступника голови – Чміля Миколи Мусієвича, Членів – Бердара М. М., Короцинського А. А., Сахно Галини Іванівни;

- Ревізійної комісії товариства у складі: Голови комісії – Бут Віктора Макаровича, Членів – Федорченко Наталії Петрівни, Сундучкова Ігора Костянтиновича, ЗАТ „УПТК”, а також через представників, які дають на підставі актів, довіреностей чи доручень, виданих цими посадовими особами.

3. Заборонити органам управління Відкритого акціонерного товариства „Науково-виробниче підприємство ”Сатурн” (код ЄДРПОУ 14308747, місцезнаходження: м. Київ, проспект 50-річчя Жовтня, 2-Б), а саме Наглядової ради товариства у складі: Голови - Муськіна Юрія Миколайовича, Заступника голови - Політіхіна Альберта Івановича, Членів – Антошко Олексія Васильовича, Сундучкова Костянтина Станіславовича, Лопати Анатолія Івановича; Правління товариства у складі: Голови - Чміля Володимира Мусієвича, Заступника голови - Чміля Миколи Мусієвича, Членів – Бердера М. М., Короцинського А. А., Сахно Галини Іванівни; Ревізійної комісії товариства у складі: Голови комісії – Бут Віктора Макаровича, Членів - Федорченко Наталії Петрівни, Сундучкова Ігора Костянтиновича, ЗАТ „УПТК” проводити засідання, збори та приймати на них будь-які рішення, а також здійснювати будь-які інші дії, у тому числі повноваження, надані їм законом.

Дана ухвала про забезпечення позову набирає законної сили з 23 травня 2007 року.

Строк пред’явлення даної ухвали про забезпечення позову до виконання до 23 травня 2010 року.

Стягувачем у виконавчому провадженні за даною ухвалою про забезпечення позову є позивач – Мале приватне підприємство „Оріяна-К” (м. Київ, вул.. Кулачевська, 13, код ЄДРПОУ 14308747).

Суддя Т. М. ВащенкоИсточник: antiraider.org

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: