antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Громадські організації Києва пікетували Держкомтелерадіо

12/03/10
Більше 20 громадських організацій та рухів сьогодні пікетували будівлю Державного комітету з питань радіо та телебачення. Акція проходила під гаслом «Не забирайте в киян свободу слова!» В такій спосіб громадські активісти намагаються захистити передачу «Київський форум», що виходить на каналі КДРТРК.

Біля будівлі на Крещатику 26 зібралась майже сотня людей, що тримали плакати з гаслами: "Держтелерадіо душить свободу слова", "Наливайко - геть руки від "Київського форуму", "Білоус - підлабузник Черновецького". Серед мітингувальників було видно символіку «Форуму порятунку Києва», «Громадянської позиці», «Справжніх киян» та інших столичних організацій та рухів.
Причиною протестної акції стали плани Держкомтелерадіо закрити соціальну передачу «Київський форум» - популярний серед соціально активних киян майданчик для обговорення нагальних проблем міста. Як стверджують організатори акції, для них «Київський форум» - єдина можливість висловити свою думку щодо міського розвитку.

Учасники акції переконані, що за закриттям передачі криється політичний інтерес керівництва міської влади. Як зазначив представник ініціативної групи громадянського руху

«Справжні кияни» Глєб Лєшков «справжнім мотивом для такого рішення є роздратування міської влади незалежною позицією творчого колективу передачі. Керівництво Держкомтелерадіо іде на поводу у Черновецького. Саме тому провідні громадські організації і рухи столиці публічно виступили на захист «Київського форуму».

Захищати «Київський форум» приходили такі організації:

Громадянський рух «Справжні кияни»
Громадська організація «Народний фронт»
Громадянська кампанія «Форум порятунку Києва»
Громадська організація «Громадянська позиція»
Громадська організація«Київське земляцтво»
Коаліція учасників «Помаранчевої революції»
Благодійний фонд «Ландшафтна ініціатива»
Комітет "Кияни – за громадський транспорт"
Українське юридичне товариство
Громадська організація «Голос громади Києва»
Громадська організація «Лівий берег – наш дім»
Київський комітет порятунку бізнесу
Громадська організація «Кияни об’єднуємося»
Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів
Громадська організація «Сила Києва»
Громадська організація «Варта Києва»
Всеукраїнська громадська організація «Наш захист»
Громадська організація «Всеукраїнський фонд»Джерело: Громадські організації Києва

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: